zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Žilina SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Kopcami obvinuté mesto Žilina. A isto sa v tomto meste nájde kopec užívateľov internetových stránok, ktorí by radi našli i nejaké ďalšie. Vďaka webovým stránkam sa skôr zákazníci dostanú k produktom a službám. A aby sa dostali i k tým vašim, váš web si zaslúži profesionálne SEO optimalizácie.

A od toho je na trhu naša firma SEOlight, ktorá nesídli priamo v Žiline, ale kúsok za hranicami Slovenska, v okrese Kutná Hora. Osobný kontakt však nie je nutný, pretože všetko spoločne vyriadime tak, aby to bolo pre vás rýchle a pohodlné. Ale nebránime sa ani osobnej schôdzke. Priamo v našom sídle po spoločne dohovorenom termíne.

Ako sa teda z pohodlia domova dá SEO optimalizácia vyriešiť?

Môžete nám jednoducho zavolať na číslo, ktoré nevytáčajte bez predvoľby, takže vždy +421 950 554 703 alebo napísať na email michal.kuchar@seolight.sk. Zoznámime vás s tým, čo vlastne robíme, a čo môžeme urobiť pre vaše internetové stránky. Dopredu vás zoznámime s cenou služieb. Našim cieľom je získať pre vás miesta vo vyhľadávači google.sk.

Čo všetko teda robíme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – získate od nás zoznam kľúčových slov priamo pre váš web

SEO analýza – váš web si s vaším súhlasom dovolíme skontrolovať a nastaviť, aby šlo všetko, ako po masle

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – užívatelia internetu stále čítajú a my píšeme originálne texty, ktoré budú obsahovať kľúčové slovo a spätný odkaz s vaším webom

Tematické PR články – niekto hľadá konkrétne téma, a tak píšeme aj také texty na určité weby, kde sa zvyšuje šanca na úspech

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – urobíme všetko od kľúčových slov, až po spätné odkazy

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol