seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Tvorba eshopu

Ponúkame Vám tvorbu profesionálneho internetového eshopu. Pri tvorbe webu využívame redakčný systém WordPress, vďaka ktorému môžete web do veľkej miery ovládať i vylepšovať sami. Woocommerce ponúka možnosť tvorby lacného a pritom profesionálneho eshopu na mieru a bez mesačných poplatkov.

Výhody systému:

Pre bezproblémové fungovanie Vám ponúkame i profesionálny hosting, na ktorom nebude prevádzka webu obmedzená. Web sme schopní dodať v komplexnej podobe vrátane copywritingu či tovaru. Sme tiež schopní starať sa o správu eshopu.

Cena: 581 € a viac– podľa náročnosti prezentácie

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!