­Éîö Tematick├ę PR ─Źl├ínky

St├íle sa zlep┼íuj├║ce algoritmy vyh─żad├íva─Źov sa prejavuj├║ nielen zvy┼íuj├║cimi sa po┼żiadavkami na nastavenie webov├Żch prezent├íci├ş, ale i na kvalitu samotn├ęho linkbuildingu. Maxim├ílneho efektu dosiahneme nielen pou┼żit├şm origin├ílneho textu a umiesten├şm na kvalitn├Ż web, ale i dodr┼żan├şm tematickosti odkazuj├║ceho webu.

T├ęmatick├ę PR

Okrem revolu─Źn├Żch PR ─Źl├ínkov V├ím novo pon├║kame tematick├ę PR ─Źl├ínky s v├Ą─Ź┼í├şm efektom. Hlavn├Ż rozdiel je vo weboch, na ktor├Żch z├şskate sp├Ątn├Ż odkaz. U tematick├Żch PR ─Źl├ínkov vyu┼ż├şvame tematick├ę odborov├ę magaz├şny, blogy. V─Ćaka tomu dosiahneme v├Ą─Ź┼íieho efektu.

V├Żhody tematick├Żch ─Źl├ínkov

+ v├Ą─Ź┼í├ş efekt na google.cz i seznam.cz.
+ v├Ą─Ź┼íia sila i do bud├║cna s oh─żadom na tematickos┼ą

- minim├ílna cena tematick├ęho PR ─Źl├ínku je od 35 ÔéČ (vr├ítane nap├şsania a publik├ície)

Aktu├ílne tematick├ę ─Źl├ínky dosahuj├║ lep┼í├ş efekt, ale rozdiel ceny je vy┼í┼í├ş. Do bud├║cna poskytuj├║ v├Ą─Ź┼íiu istotu oh─żadne sily odkazu. Predpokladom je, ┼że odkazy z obecn├Żch webov bud├║ slabn├║┼ą, odkazy z tematick├Żch webov naopak porast├║. Ak teda m├íte z├íujem o kvalitn├║ a dlhodobo ├║spe┼ín├║ optimaliz├íciu, je na ─Źase zvoli┼ą na┼íu slu┼żbu.

Priebeh slu┼żby "Tematick├ę PR ─Źl├ínky"

1.      Objedn├ívka ÔÇô dohovor├şme sa na jednorazovom ─Źi mesa─Źnom rozpo─Źte. Cena r├┤znych reklamn├Żch pl├┤ch je in├í, preto nejde zak├║pi┼ą ur─Źit├Ż po─Źet ─Źl├ínkov. 
         ─Äalej dohovor├şme v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet k─ż├║─Źov├Żch slov, na ktor├ę sa budeme zameriava┼ą.
2.      Copywriter nap├ş┼íe varianty ─Źl├ínkov a po┼íleme V├ím ich ku kontrole.
3.      PR ─Źl├ínky budeme publikova┼ą na dohovoren├ę plochy a za┼íleme V├ím report.

Objedna┼ą

let zku┼íenost├ş
celkov├Ż po─Źet klient┼»
web┼» aktu├íln─Ť v m─Ťs├ş─Źn├ş spr├ív─Ť
realizovan├Żch PR ─Źl├ínk┼»
odeslan├Żch email┼»