zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Žiar nad Hronom SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Myslíte, že pre úspech stačí iba vytvorenie webových stránok? Nie je potreba nič viac urobiť, len denne kontrolovať, či niekto vôbec na nich bol? Môže sa totiž tiež stať, že pri nesprávnom nastavení to budete iba vy, kto vám bude zvyšovať číslo v počte návštev. A to si predsa nikto nepraje. Je dobré zvážiť profesionálnu pomoc, ktorá riadi SEO optimalizácie.

home page

S nastavením webu vám s radosťou pomôže expert na optimalizácie SEOlight. Žiadny nováčik na trhu, ale dlhoročný profesionál, ktorý síce nesídli v Žiari nad Hronom, ale pomôže vám i tu, vďaka internetovej a telefonickej komunikácii.

Rozhodli ste sa SEO optimalizácie využiť?

Ako už bolo povedané, ku komunikácii Vám postačí telefonický kontakt na čísle, vždy i s predvoľbou +421 950 554 703 alebo emailový kontakt na michal.kuchar@seolight.sk. Vypočujeme vaše predstavy a požiadavky, poradíme, ako a čím začať a nakoniec nastavíme všetko tak, aby váš web bol úspešný vo vyhľadávačoch, ako google.

A čo taká služba obnáša?

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – náš tím skontroluje vaše stránky, aby nič nebránilo v ich postupe hore

Návrh kľúčových slov – pozriete sa na našu ponuku kľúčových slov, ktoré odpovedajú obsahu vášho webu, a vyberiete tie najvhodnejšie

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – tím textárov vytvorí originálne texty pre odkaz na vaše stránky

Tematické PR články – tiež práca pre tím textárov, ktorí vytvoria texty pre weby s určitou tematikou, kde sa skvele hodí odkaz na váš web

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – balíček, ktorým získate kompletnú zostavu služieb a nebudete musieť stále na to myslieť

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol