zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Trnava SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Koľko užívateľom v Trnavskom kraji vyhľadáva rôzne internetové stránky? Možno práve niekto hľadá tú vašu a rád by využil práve tie služby a produkty, ktoré ponúkate. Rád by si niekto prečítal váš blog, či iné zaujímavosti, ale bohužiaľ vás google nevníma. A to by chcelo prejsť web SEO optimalizáciou.

Že neviete, o čo ide? My vám radi všetko vysvetlíme. Sme profesionáli v tejto oblasti a naša firma už pomohla nejednému majiteľovi webových stránok, ktorý nebol viditeľný, tak ako napríklad teraz vy. V Trnave našu kanceláriu nenájdete, ale to iba z toho dôvodu, že naše pôsobenie je na diaľku a osobná schôdzka je možná, pokiaľ nebudete chcieť riešiť veci z pohodlia domova.

Chcete využiť naše služby a nastaviť SEO optimalizácie?

V tom prípade máte k dispozícii naše telefónne číslo +421 950 554 703, na ktoré volajte vždy s touto predvoľbou a tiež emailový kontakt michal.kuchar@seolight.sk. Až po spoločnom dohovorení sa a ujasneniu situácie urobíme to, čo si budete priať a cenovú kalkuláciu vám navrhneme dopredu. Pomôžeme vám zvýšiť návštevnosť, ale i získať priestor vo vyhľadávačoch, ako je google.

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – vykonáme kontrolu vašich stránok, a čo bude chybné, odstránime s vašim súhlasom

Návrh kľúčových slov – predáme vám podľa obsahu vášho webu návrh kľúčových slov, z ktorých si vyberiete vy sami

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – napíšeme pre vás čítané a originálne texty, v ktorých bude vybrané kľúčové slovo a odkaz na vaše stránky

Tematické PR články – originálne texty na konkrétne téma a na konkrétnom webe zvyšujú splnenie cieľa, preto sa líšia i cenou

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – do jedného celku zhrnieme všetky naše služby za skvelú cenu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.2/5 - (14 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol