zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Trenčín SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Mesto plné nádherných pamiatok, ale tiež tých, ktorí potrebujú pomoc pri SEO optimalizáciách svojich webov. I keď sa vám môže zdať, že je na vašom webu všetko v poriadku, ale nedosahujete vysokých počtov návštev a nie ste vidieť na google, tak je jasné, že optimalizácie chýbajú.

Ale nemusíte hneď webové stránky rušiť, pretože my vám pomôžeme. Nemusíte ani hľadať v Trenčíne naše sídlo, pretože my tu pôsobíme a riešime s klientmi všetko na diaľku. Osobná schôdzka je možná po dohovorení sa v našom sídle, ktoré sa nachádza v okrese Kutná Hora a s názvom Suchdol.

Ako poradenstvo a SEO optimalizácie s nami využiť?

Najskôr začnite jednoducho kontaktovaním na naše telefónne číslo, ktoré využívajte spoločne s predvoľbou +421 950 554 703 alebo na emailovú adresu michal.kuchar@seolight.sk. Takto vypočujeme vaše problémy a požiadavky a navrhneme vám ďalšie riešenie, spoločne s cenovou kalkuláciou. Vďaka tomu stúpne návštevnosť na vašom webe a viditeľnosť na google.sk.

Ako na to pôjdeme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – odovzdáme vám zoznam vhodných kľúčových slov, z ktorých si vyberiete

SEO analýza – odstránime prípadné chyby na vašom webe

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – napíšeme pre vás jednoduché a originálne texty, aby sme využili kľúčové slovo a váš spätný odkaz

Tematické PR články – články s vyššou cenou, ktoré sa vkladajú priamo na weby s určitou tematikou a dosahujú ciele efektívnejšie

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – všetko vložíme do jedného balíčku a budeme pravidelne optimalizovať, aktualizovať a vytvárať spätné odkazy

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.2/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol