zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Topoľčany SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Niekedy aj celkom drobné úpravy dokážu pomôcť k tomu, aby vaše webové stránky nemali problém s vyhľadávačmi a počet návštev používateľov sa skôr navyšoval, než znižoval. Preto sú také dôležité profesionálne vykonané SEO optimalizácie.

A to naša firma SEOlight vie, pretože nie sme na trhu žiadni začiatočníci, ale tím, ktorý pôsobí na trhu už niekoľko rokov a nielen v Topoľčanoch. Naše sídlo je síce v okrese Kutná Hora, ale nášmu pôsobeniu to nijako nebráni, pretože na vybavenie a dohodnutie našich služieb vám stačí telefón a email .

Ako nás teda pre SEO optimalizácie nájsť?

Ako už bolo zmienené, stačí nám zavolať na telefónne číslo +421 950 554 703, dôležitým detailom v čísle je predvoľba, alebo využiť emailový kontakt michal.kuchar@seolight.sk. Vysvetlíme vám, v čom celý proces optimalizácií spočíva a pomôžeme vám získať pozície návštevníkov i miesta na google.sk.

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – kľúčové slová vám navrhneme na mieru pre váš web, aby čo najlepšie zaberali

SEO analýza – váš web najskôr prejdeme, aby bolo odstránené všetko, čo by znižovalo efektivitu

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – texty si rovnako nebudete písať sami, sú dôležité pro spätné odkazy a kľúčové slovo a čo článok, to originálna práca

Tematické PR články – texty vložené na určité weby, ktoré majú tému, zvyšujú efektivitu cieľa, takže preto i vyššia cena

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – v pravidelných termínoch budeme vykonávať aktualizácie a pracovať s vašim webom za výhodnú cenu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol