zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Stará Ľubovňa SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Dostať sa do povedomia s ponukou produktov, či služieb nebýva jednoduché. Strávite mnoho času reklamou, prezentáciami, oslovovaním, až vás napadnú webové stránky. Ale ani to ešte neznamená, že sa zákazníci o vás dozvedia. Aby vaša stránka dosiahla potrebný úspech, je potreba SEO optimalizácií. Neviete, o čo sa jedná?

Jedná sa o zdvihnutie vašich webových stránok na takú úroveň, aby boli na predných miestach vo vyhľadávačoch, ako je google. Postaráme sa o vaše požiadavky, pretože sme firma SEOlight, ktorá má rokmi spečatenú tradíciu a nepotrebujete za nami jazdiť do Starej Ľubovne, to je iba pôsobisko našich služieb.

Ako sa o SEO optimalizácie vašich stránok postaráme?

Chápeme, že času je málo, a preto využite náš telefonický kontakt +421 950 554 703, v ktorom je nutné nevynechávať predvoľbu alebo kontakt emailový michal.kuchar@seolight.sk, kde vám všetko potrebné vysvetlíme. Všetko riešime na diaľku, takže budeme spolupracovať z pohodlia vašej kancelárie, domova, či chaty. Pokiaľ trváte na schôdzke osobnej, radi sa s vami stretneme, podľa dohody v našom sídle.

Čo teda môžete očakávať?

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – váš web prejde našou kontrolou, zdelíme vám, čo by bolo dobré zmeniť a s vaším súhlasom to rovno aj urobíme

Návrh kľúčových slov – kľúčové slová nie sú žiadna banalita, ale dôležitý prvok optimalizácií. Slová navrhneme a vy si z nich vyberiete

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – čitatelia majú radi originálne a jednoduché články, v ktorých bude spätný odkaz na váš web

Tematické PR články – texty rovnako originálne, ale ďaleko efektívnejšie, účel sa zvyšuje

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – kompletná optimalizácia webu, vrátane úprav za výhodnú cenu, bez garancie výsledku

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol