zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Spišská Nová Ves SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Zdá sa vám , že sú vyhľadávače ako je google, proti vám ? Chcete ich pokoriť a umiestniť svoj web do ich mierky ? To chce profesionálny zásah a zložitý proces SEO optimalizáciou , ktoré vám zaistia tiež návštevnosť .

Do ničoho sa nepúšťajte sami . Aj keď naša firma nie je priamo v Spišskej Novej Vsi , neznamená to , že tu nepôsobíme . Vďaka modernej komunikácii vybavíme všetko pre váš web z našej kancelárie a vy sa nebudete musieť o nič starať . Stačí nás len kontaktovať a dohodneme sa na postupoch .

Ako teda moderne SEO optimalizácie s nami zariadiť?

Pohodlne sa usaďte a zavolajte nám na telefónne číslo, ktoré je dôležité používať i s predvoľbou +421 950 554 703. Tiež nám môžete napísať na email michal.kuchar@seolight.sk. Vy nám oznámite, čo vás s vašim webom trápi, a my vám pomôžeme dať všetkému správny smer.

Čo všetko teda robíme?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – cez kľúčové slová váš web užívatelia hľadajú, a my vám navrhneme tie najvhodnejšie

SEO analýza – vykonáme analýzu, čo váš web už má, a čo ešte potrebuje doladiť. Po dohode všetko potrebné tiež aj doladíme.

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – tím textárov pre vás vytvorí texty, ktoré nemajú konkurenciu a nie sú kopírované. Texty sú pre jeden web a jedno najvhodnejšie kľúčové slovo.

Tematické PR články – originálne texty s danou tematikou a s odkazom na webe, ktorý zvyšuje efektivitu a účel. Preto i vyššia cena služby.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – individuálny prístup a pravidelné vykonávanie všetkých krokov

Cenovú ponuku získate pred započutím služieb.

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol