zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Snina SEO - optimalizácie webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Chcete využívať svoje vlastné webové stránky naplno? Mať tisíce návštevníkov, ktorí sa k vám dostanú jednoducho a rýchlo? Nechcete prísť ani o jedného potencionálneho zákazníka? V tom prípade nestačí iba vytvorenie webových stránok a čakanie, až sa niekto k nim dostane. Priťahovačom sú SEO optimalizácie. Moderný nástroj, ktorý vám zaistí, že vaše stránky nezostanú niekde v pozadí.

O všetko sa postará naše firma SEOlight, ktorá na trhu nie je pár mesiacov, ale niekoľko rokov. Neľakajte sa, že v Snine nemáme sídlo. Máme tu pôsobnosť, tak ako i v ostatných mestách, takže naše služby môžete využiť, nech ste kdekoľvek na Slovensku, či v Českej republike.

Ako nás ohľadne SEO optimalizácie kontaktovať?

V jednoduchosti spočíva rýchlosť i úspech, a preto stačí vytočiť telefonický kontakt +421 950 554 703 a nevynechávajte predvoľbu alebo napísať email na michal.kuchar@seolight.sk. V tú chvíľu začneme s vami riešiť vaše požiadavky a odovzdáme vám naše služby, ktoré sa rozhodnete využiť.

Iste si vyberiete presne to, čo bude vašim stránkam vyhovovať najviac, aby ste sa dostali na predné stránky vyhľadávača google.sk.

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – najskôr skontrolujeme nastavenie vašich stránok a odstránime prekážky

Návrh kľúčových slov – obsah vášho webu potrebuje kľúčové slová, ktoré vám navrhneme, a z ktorých si vy vyberiete konečné varianty

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – jednoduché a ručne písané originálne texty pre vloženie spätného odkazu

Tematické PR články – originálne texty pre weby s určitou tematikou, záruka vyššieho efektu

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – kompletná starostlivosť o váš web od návrhu kľúčových slov, až po samotný linkbuilding

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol