zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Šaľa SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Sedíte u počítača a divíte sa, ako je možné, že návštevníkov na vašich webových stránkach nie je toľko, ako ste si predstavovali? Vaše miesto nie je na prvých priečkach vyhľadávačov a dosť vás to mrzí?

Každá investícia si časom zaslúži tiež zisk a od toho sú SEO optimalizácie webových stránok. Sme tu od toho, aby ste nemuseli ďalej čakať, ale skôr sa tešiť z návštevnosti stránok a nakupovania produktov a služieb, ktoré vaše stránky trebárs ponúkajú. I keď naša firma SEOlight nesídli v tak krásnom meste, ako je Šaľa, naše pôsobisko je i tu.

Chcete využiť naše SEO optimalizácie?

Už len pri myšlienke na to, že nás skontaktujete, robíte dobre. Takže využite telefónne číslo spoločne s predvoľbou +421 950 554 703 alebo email michal.kuchar@seolight.sk a nechajte si navrhnúť riešenie na mieru. Cenová kalkulácia je prvoradá, takže budete vedieť dopredu, koľko, a za čo platíte. Dostanete sa na google.sk.

A čo služba tohto druhu vlastne obnáša?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – návštevníci zadávajú do vyhľadávačov kľúčové slová, cez ktoré sa na váš web dostanú, a ktoré vám navrhneme

SEO analýza – v rámci služby skontrolujeme i nastavenie vášho webu, aby nič nebránilo efektu SEO optimalizácií

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – texty, ktoré píšu vlastnoručne skúsení textári, a ktoré skrývajú nielen kľúčové slovo, ale i spätný odkaz

Tematické PR články – texty s rovnakým účelom, ako revolučné, ale líšia sa výberom webu, na ktorom sú vložené, takže vyšší efekt, vyššia cena

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – cenovo výhodný balíček, v ktorom nájdete všetko

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (9 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol