zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Prievidza SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

V dnešnej dobe je veľmi jednoduché nechať si vytvoriť vlastné webové stránky, nech už pre účel predaja, či zaujímavých informácií a diskusií. Len sa občas nedarí ich zviditeľniť tak, ako by si sám majiteľ prial. Každý web totiž potrebuje profesionálnu starostlivosť a SEO optimalizácie, aby sa dostal na predné priečky vyhľadávačov, ako je google, a tým bola zaistená i dlhodobá návštevnosť.

V týchto prípadoch sa máte možnosť obrátiť na nás a využiť naše služby, ktoré robíme individuálne, podľa potrieb klientov, profesionálne, a i keď nemáme sídlo v Prievidzi, ale o nejaké kilometre ďalej, tak naše pôsobenie to nijak neovplyvňuje.

Máte záujem sa s nami spojiť pre profesionálne SEO optimalizácie?

To nás veľmi teší a sme pripravení vám pomôcť na telefónnom čísle +421 950 554 703, na predvoľbu nezabúdajte a tiež na emailovom kontakte michal.kuchar@seolight.sk. Našim cieľom je získať pre vás pozície vo vyhľadávačoch, ako je google.sk a podporiť návštevnosť vašich stránok.

Čo váš web teda čaká?

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – kompletná kontrola vášho webu pre prípadné úpravy a opravy

Návrh kľúčových slov – ponuka kľúčových slov, ktoré sú pre vyhľadávače i váš web prioritou

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – texty, ktoré sú tvorené rukou textárov, a každý z článkov je originál. V nich nájdete jedno kľúčové slovo a jeden odkaz na váš web.

Tematické PR články – vyšší efekt a splnenie cieľa zaisťujú texty s konkrétnou tematikou, ktoré sú následne umiestené na konkrétne weby. Tu počítajte s vyššou cenou za článok.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – za výhodnú cenu balíček kompletnej starostlivosti o váš web

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol