zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Pezinok SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Toľko ste sa snažili, aby váš web bol v najlepšej forme, ale návštev je málo? Radí by ste situáciu priviedli k lepšiemu? Dostať sa na výslnie vo vyhľadávačoch vám pomôže tím profesionálov SEO, ktorí vedia už roky, ako na to.

Tím priamo zo SEOlight s.r.o., za ktorým nemusíte jazdiť do Pezinka, pretože tam nenájdete sídlo, ale aktívnu pôsobnosť, vďaka ktorej zariadite všetko z pohodlia domova alebo kancelárie.

O tom, čo sa bude diať ďalej, budete vedie skôr, než nám svoj web zveríte.

Ako teda začať so SEO optimalizáciou?

Procesy zmien, nastavení a úprav sa nebojte nechať na ľuďoch, ktorí vedia, čo robia. Takže nás jednoducho kontaktujte na emailu michal.kuchar@seolight.sk alebo využite telefonický kontakt +421 950 554 703, pred ktorým vždy používajte zahraničnú predvoľbu. Vďaka profesionálnemu a individuálnemu prístupu sa dostanete do vyhľadávačov, ako google.sk.

Naše služby spočívajú v rozmanitosti.

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – kľúčové slová zaistia, že vás ľudia nájdu. Prehľad tých najvhodnejších dostanete od nás a konečný výber bude na vás.

SEO analýza – kontrola, ktorej sa nemusíte báť. Vychytáme zbytočné chyby na vašom webe.

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – ručne napísané originálne články pre tvorbu spätných odkazov, vložené na web.

Tematické PR články – princíp je rovnaký, ako u revolučných, akurát sa odlišujú weby, na ktorých sa umiesťujú a majú vyšší efekt. Sú teda i drahšie.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – zahrnuje návrh kľúčových slov, nastavenie webu, pravidelný linkbuilding, takže všetko v jednom balíčku.

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.2/5 - (12 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol