zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Michalovce SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Vyhľadávače , ako google.sk, sú plné internetových stránok . Ale mnohé z nich veľa záujemcov ani nenájde , pretože nemajú nastavené SEO optimalizácie . Dôležitý nástroj, ktorý pomôže stránky zviditeľniť vo vyhľadávačoch a navýšiť návštevnosť stránok .

Ak sa , ako majitelia webov stretávate s rovnakým problémom , dovoľte nám, aby sme vám s tým na profesionálnej úrovni pomohli . Nehľadajte nás v Michalovciach , pretože tu nesídlime , ale počítajte s našim pôsobením aj tu.

Chcete využiť naše skúsenosti pre SEO optimalizácie?

Čakáme na vás na telefónnom čísle, ktoré vždy využívajte spolu s predvoľbou +421 950 554 703. Tiež máte možnosť využiť kontakt emailový michal.kuchar@seolight.sk. Len tak málo stačí k tomu, aby sme sa spoločne dohodli a dali do poriadku váš web, ktorý bude vidieť na samotnom google.

Aký je postup našej práce?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – vytvoríme pre vás návrhy kľúčových slov, ktoré budú totožné s obsahom vášho webu. Vy si vyberiete tie najvhodnejšie.

SEO analýza – zhodnotíme váš web a vykonáme správne nastavenie

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – kvalita našej práce spočíva i v originálnych textoch, ktoré vytvárame ručne. Sú dôležité pre vloženie spätných odkazov a kľúčových slov a za výhodnú cenu.

Tematické PR články – tento druh textov zvýši pravdepodobnosť úspechu, pretože sú písané pre tematické weby

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – balíček služieb spočíva v pravidelnom vykonávaní všetkých krokov a v konečnej fáze venovaní sa linkbuildingu.

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol