zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Malacky SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Stali ste sa vlastníkmi nádherne upravenej a obsahovo zaujímavej webovej stránky? Jedná sa o informácie, eshop alebo ponuku služieb, ktoré by bolo dobré dostať do povedomia zákazníkov? Môžete odkaz rozoslať svojim príbuzným a známym, mažete využiť sociálne siete, ale stále to nebude mať taký efekt, ako keď to prenecháte profesionálom, ktorí vedia, čo dokážu s vašimi stránkami SEO optimalizácie.

Pomôžeme váš web zdvihnúť a ponúkame vám naše skúsenosti a referencie. Nemusíte do Malaciek, kde máme iba pôsobisko, nie sídlo. I z pohodlia domova zariadime spoločne všetko potrebné a využijeme optimalizácie pre váš web.

Kadiaľ teda do sveta SEO optimalizácií?

Najskôr nám stačí zavolať na telefónne číslo +421 950 554 703, v ktorom nezabúdajte používať zadanú predvoľbu. Môžete tiež využiť ďalšiu pohodlnú cestu, a to emailový kontakt michal.kuchar@seolight.sk. Vysvetlíme vám, v čom kúzlo optimalizácií spočíva, čo všetko by pomohlo práve vašim stránkam a získate prvotné pozície vo vyhľadávači google.sk.

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – formou kľúčových slov sa na stránky návštevníci dostávajú, takže vám pomôžeme navrhnúť a vybrať tie najvhodnejšie

SEO analýza – váš web nastavíme tak, aby návštevnosti nebránila žiadna chybička

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – návštevníci sa na stránky dostanú i formou textov, ktoré budú originálne a čítané a v nich ukryté vybrané kľúčové slovo a spätný odkaz

Tematické PR články – vyšší efekt majú texty priamo na určité téma, takže vaše stránky naberú rýchlo na obrátkach

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – lacný balíček, v ktorom bude o všetko postarané za skvelú cenu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.4/5 - (11 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol