zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Lučenec SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Zaiste sa v Lučenci nájdu majitelia webových stránok, ktorí sa usilujú o to, aby boli viditeľné na takých vyhľadávačoch, ako google. Kto by tiež nechcel ? Čím väčší počet návštev, tým vyššia šanca na úspech, napríklad pri predaji služieb a produktov. Dostať sa do povedomia používateľov, nie je tak jednoduché a chce to SEO optimalizácie.

Keď neviete, čo presne to je, nelámte si hlavu . Od vysvetlenia a nastavenia optimalizácie sme tu my. Naša firma SEOlight pôsobí v rôznych mestách Českej i Slovenskej republiky, takže aj v Lučenci . Výhodou je, že nie je potrebná osobná schôdzka, ak na nej netrváte. Od nás získate kvalitné služby a informácie aj z druhého štátu.

Máte záujem o využitie našich služieb SEO optimalizácií?

Najjednoduchší spôsob, ako sa k nám dostať, je telefonický kontakt. Naše telefónne číslo je vždy vrátane predvoľby +421 950 554 703. Tiež sa budeme tešiť na váš email na adrese michal.kuchar@seolight.sk. Zvyšok záležitostí si vysvetlíme a môžeme sa pustiť po vašom odsúhlasení rovno do práce.

Ako sa optimalizácie vykonávajú?

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – správny výber kľúčových slov je začiatok. Od nás získate najlepšie odpovedajúci návrh, podľa vášho webu.

SEO analýza – vaše stránky prejdú našou kontrolou, aby sme urobili potrebné úpravy a zmeny

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – v tomto prípade vytvárame originálne písané texty, ktoré sú dôležité pre kľúčové slová a spätné odkazy

Tematické PR články – i tu ide o originalitu, akurát sa líši obsah webu, pre ktorý sú texty vhodné, a tiež konečná cena

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – kompletný súhrn krokov za príjemnú cenu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.9/5 - (14 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol