zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Liptovský Mikuláš - SEO optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Internet je plný rôznych webov, ktoré prezentujú svoje služby, produkty , či sa snažia niečo ľuďom povedať. Aby aj vaše stránky boli takto viditeľné, je na to potrebných pár úprav, ktorým sa hovorí SEO optimalizácie. A s tými si nebudete musieť poradiť sami, pretože sa rozhodne nejedná o jednoduchý proces.

Sme profesionálna firma , ktorá vás chce práve týmto osloviť a ponúknuť vám svoje služby, ktoré vaše webové stránky upravia profesionálnou optimalizáciou . Nečudujte sa , že nemôžete nájsť naše sídlo práve v Liptovskom Mikuláši. Sídlime v okrese Kutná Hora a pôsobíme v každom meste , kde niekto rád využije a potrebuje naše služby .

Ako vám SEO optimalizácie na diaľku nastavíme?

Najskôr stačí telefonát na číslo +421 950 554 703, v ktorom nesmie chýbať zahraničná predvoľba alebo napísať na náš email michal.kuchar@seolight.sk . Vďaka tomu sa s nami spojíte a dozviete sa ďalšie podrobnosti . Odovzdáme si návrhy , požiadavky a urobíme všetko pre to , aby váš web mal návštevnosť aj významné pozície vo vyhľadávačoch, akým je google.

Ako toho všetkého docielime?

On-Page faktory – nastavenie webu

SEO analýza – proces, ktorým zhodnotíme váš web a upravíme tak, aby nemal jedinú chybu

Návrh kľúčových slov – bez kľúčových slov vás vyhľadávače nenájdu, takže vám odovzdáme ich návrhy

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – slúžia k tomu, aby kľúčové slovo a spätný odkaz mali svoje miesto v texte

Tematické PR články – sú určené priamo na tematické weby, tiež za účelom spätného odkazu a kľúčového slova, akurát majú vyšší efekt, a tým i cenu

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – aby nebola každá služba zvlášť, je vše zhrnuté do jedného výhodného balíčku, ktorým sa budeme o všetko starať

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.8/5 - (6 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol