zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Humenné SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Nový obchod alebo novo poskytované služby . A k tomu , ako záruka profesionality , patria aj webové stránky, ktoré sú u zákazníkov , čím ďalej , tým viac obľúbené. Lenže , čo sa dá robiť s tým , aby vaše služby boli pomocou webu viditeľné vo vyhľadávačoch ? Ide o zložitý proces , ktorému sa hovorí SEO optimalizácia a nemusí byť zložitý , keď ho prenecháte na profesionáloch.

A v tom sa vám ponúka náš profesionálny tím , ktorý vďaka dlhoročným skúsenostiam vie, ako má správne web fungovať , a čo všetko je potrebné k tomu urobiť. Humenné síce nie je sídlom našej spoločnosti , ale je pôsobiskom , vďaka ktorému vybavíte všetko telefonicky , či formou emailu.

Ste pripravení zmeniť všetko k lepšiemu cez SEO optimalizácie?

Na telefónnom čísle a prosíme vždy s predvoľbou +421 950 554 703 alebo na emailovej adrese michal.kuchar@seolight.sk, získate od nás podrobné informácie, dohodneme sa na využití služieb, pripravíme pre vás cenovú kalkuláciu. Našim cieľom sú vyhľadávače, ako napríklad google.

Môžeme sa následne pustiť do práce.

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – celý proces začína kľúčovými slovami, ktoré vám navrhneme. Ich obsah je vytvorený, podľa obsahu vášho webu.

SEO analýza – podrobná kontrola vášho webu je potrebná z dôvodu, aby sme odstránili prebytočné alebo pridali chýbajúce, aby bol zvýšený efekt optimalizácií.

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – ani kvalitné texty nezostanú na vás. Ponúkame vám ručne písané a originálne články, ktoré budú obsahovať kľúčové slovo a odkaz.

Tematické PR články – texty na konkrétne téma a pre konkrétny web majú vyšší efekt a služba je preto drahšia.

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – všetky nastavenia, texty a linkbuilding v jednom balíčku za príjemnú cenu.

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.3/5 - (15 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol