zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Dubnica nad Váhom SEO - optimalizácia webových stránok pre vyhľadávače a linkbuilding

Byť o krok vpred pred všetkými ostatnými, tak to dáva veľa námahy. V prípade, že sa jedná o webové stránky, tak dostať ich do popredia pred všetkými ostatnými, to už chce ruky profesionálov , ktorí vedia, čo dokážu SEO optimalizácie. Chcete byť viditeľní vo vyhľadávačoch ?

 

Preto sme tu. Naša firma SEOlight pôsobí všade, kde je potreba. Dubnica nad Váhom je krásne mesto, ale naše sídlo tu nie je. Je to naše pôsobisko pre všetkých, kto sa chce dostať so svojím webom na google.sk.

Kam sa teda máte obrátiť pre SEO optimalizácie?

Stačí sa pohodlne usadiť, vytiahnuť svoj ​​telefón a vytočiť kontakt a nezabudnúť ani na predvoľbu +421 950 554 703 alebo si sadnúť za počítač a napísať na email michal.kuchar@seolight.sk. Tu začína vaša cesta k úspechu a váš web začne dostávať úplne iný rozmer a návštevnosť, vďaka aplikovaniu dohodnutých optimalizácií.

Môžete sa v stručnosti pozrieť, čo vaše stránky čaká .

On-Page faktory – nastavenie webu

Návrh kľúčových slov – kľúčové slová vám navrhneme, vy si vyberiete

SEO analýza – kontrola vášho webu je dôležitá, pretože i keď sú stránky perfektné, pár slabín sa nájsť môže a my ich odstránime

Off-page faktory – linkbuilding

Revolučné PR články – do práce sa pustí tím textárov, ktorí vytvoria nikde nepublikované články pre spätný odkaz na váš web

Tematické PR články – rovnaké pôsobenie textárov, akurát sú články k danej tíme a zvyšuje sa úspech

Kompletná SEO správa

Kompletná mesačná SEO optimalizácia – budeme sa o váš web pravidelne starať so všetkým, čo k tomu v rámci optimalizácií patrí

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.7/5 - (10 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950 554 703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol