zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Zrýchlené načítanie je na obzore

Začiatkom novembra sa objavila prvá správa o tom, že Google Chrome zrýchľuje načítanie omniboxu. Ten bude fungovať, nielen v prehliadači Chrome, ktorý je určený pre vyhľadávanie Google, ale zrýchlenie môže nastať aj u iných poskytovateľov vyhľadávania. A pokiaľ by skutočne boli výsledky vyhľadávania zobrazené do 500 milisekúnd, ako sa sľubuje, tak to bude bezpochyby bomba. Žiadne oneskorenie, rýchle ponuky a ušetrený čas.

Vyhľadávacie pole v Chrome

Pre niekoho je neznámy pojem omnibox, hoci ho možno najviac používa. Je zabudovaný do Chromu a Google tu často zobrazuje výsledky vyhľadávania, ale rovnako aj ďalšie úryvky, fakty či iné informácie. Užívateľ si potom môže otvoriť patričnú webovú stránku. V podstate by sa dalo povedať, že takéto zrýchlenie poskytne rýchlejšie výsledky a uspokojí aj tých náročnejších užívateľov internetu. Každá minca má však dve strany a teda ani tu nechýba ďalšia výhoda. Ak budete mať skutočne dobre nastavené kľúčové slová, tak by mohla byť aj vďaka rýchlejšej reakcii väčšia návštevnosť vašich webových stránok. To zasa neznie vôbec zle.

Rýchlejšie načítanie má však podmienku

Majiteľ webových stránok môže samozrejme ovplyvniť svoju prezentáciu správne nastaveným SEO, každopádne čo skutočne neovplyvní, to bude nastavenie webového  prehliadača. Google uviedol, aby zrýchlenie skutočne fungovali v takej rýchlosti, potom je nutné, aby bol predvoleným vyhľadávačom. Prirodzene, že za určitých podmienok sa môžu zrýchlenia dočkať aj iné vyhľadávače, čo je rovnako dobrá správa. A pokiaľ vám vŕta hlavou, ako je to možné, tak odpoveď nie je zas nijak zložitá. Výsledky sú totiž vďaka modernej technológii predbežne načítané, ak je pravdepodobné, že bude vybraný navrhovaný dotaz.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol