zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Zožeňte si recenzie

Keď má podnikateľský web na internete zaistený prísun recenzií, má v porovnaní s webmi, ktoré toto postrádajú, jednoznačne určitú výhodu. Aj keď totiž nie sú recenzie tým jediným, podľa čoho sa vyhľadávače riadia a čo by teda malo byť SEO ovplyvnené, svoju váhu tu nesporne majú. Pretože aj ony ovplyvňujú to, či sa budú ľudia na daný web vracať a plniť tam to, čo sa od nich očakáva, a najmä v lokálnej SEO tieto zohrávajú často rozhodujúcu úlohu.
Avšak je pochopiteľné, že nie vždy sa web dočká dostatku recenzií automaticky. Tieto treba často od zákazníkov žiadať. A to je niečo, čo sa rozhodne nedá brať na ľahkú váhu. Aj získavanie recenzií sa musí vedieť.
To, že niekto zákazníkov o recenziu požiada, nemusí byť nevyhnutne obťažovaním klientov, ktoré by ich mohlo odrádzať. Keď sa o podobné hodnotenie správne požiada, môže to byť naopak aj záujem o onen web vzbudzujúci.
Je teda vhodné zvážiť napríklad formu, akú podnikateľ zákazníkov o recenziu požiada. Možno využiť ako telefón, tak napríklad aj webovú stránku s recenziami, e-mail, sociálne médiá a ďalšie spôsoby. A rozhodne nie je na škodu, keď sa skombinuje viacero z týchto možností.
Možno si vyžiadať recenziu po pochvalnej reakcii zo zákazníkovej strany, možno ho na túto možnosť upozorniť po uzavretí obchodnej transakcie, zákazník môže byť upozornený na možnosť recenzie v e-maile potvrdzujúcom jeho objednávku…
Nech už ale prevádzkovateľ podnikateľského webu žiada o recenziu akoukoľvek cestou, na jedno by nemal nikdy zabúdať. A to na to, že by k tomuto nemal nikoho zo zákazníkov ani nútiť, ani si ho kupovať nejakými výhodami. Z toho by zákazník ľahko vytušil, že tu vlastne ide len o recenziu a nie o jeho skutočný názor. A ak už sa ponúka v tejto súvislosti nejaký bonus, mal by byť tento určený pre niektorú tretiu stranu, dajme tomu niektorú nadáciu. Z čoho môže mať aj zákazník dobrý pocit.
A prečo vlastne o recenzie žiadať? Pretože im značné množstvo zákazníkov dôveruje a ovplyvňujú ich rozhodovanie sa pri nákupoch. Ľudia majú recenzie za dôležité a často ich vyhľadávajú. A ak sú také recenzie v textovej podobe, obsahujú aj kľúčové slová, ktoré sú žiaduce pre lepšie výsledky SEO.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol