zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Zbavte sa problémov na internete

Ak sa niekedy rozhodnete rozbehnúť internetové podnikanie, nestačí vám len vedieť, že potrebujete mať niečo, čo by ste tam boli schopní verejnosti ponúkať, a zaistiť si aj vlastný podnikateľský web, na ktorom by ste svoju ponuku vyvesili. Iste, toto určite vedieť musíte, pretože bez toho by ste boli nevyhnutne stratení, lenže aj keď to mať budete, môžete sa ocitnúť v beznádejnej situácii. A to preto, že nestačí iba niečo ponúkať. Tiež je potrebné nájsť niekoho, kto takéto ponuky využije. Teda klientelu.

To, že budete mať web, vám ale ešte zákazníkov nezaručí. Aj s ním môžete byť úplne ignorovaní a váš biznis môže späť k zániku. A nie je v tom žiaden naschvál ľudí, ktorí by si vás mali všimnúť, ale nevšimnú si vás. Za také neúspechy môže často iba tá skutočnosť, že sa váš web nebude dosť dobre prezentovať v internetových vyhľadávačoch. A keďže ľudia využívajú na hľadanie na internete práve vyhľadávače, budete stratení, akonáhle vás vyhľadávače zle zhodnotia a budú vás ponúkať v najlepšom prípade tak ďaleko v zozname relevantných ponúk, že už si k vám nikto cestu nenájde.

Že nechcete, aby vás taký osud stretol? Že chcete byť medzi tými najlepšie sa umiestňujúcimi ponukami, ktoré sú pre internetovú verejnosť pri hľadaní neprehliadnuteľné? Niet divu. Ale to sami len tak jednoducho nedosiahnete. Môžete sa o všeličo pokúšať, ale nikto nezaručí, že vaše laické pokusy nezlyhajú. A ak chcete mať istotu, že sa nesklamete a že budete pre ľudí na internete ľahko nájditeľní, čo je prvý predpoklad pre podnikateľské úspechy, stavte na pomoc od firmy SEOlight. Tá vám totiž ponúka, ako aj jej názov napovedá, SEO, teda optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. A je to práve táto optimalizácia, ktorá vám zaistí najlepšie pozície medzi tým, čo vyhľadávače predstavia ľuďom. Ktorí sa potom ďaleko skôr stanú vašimi zákazníkmi.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol