zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Záleží nielen na obsahu

Kto z internetových podnikateľov neoptimalizuje pre internetové vyhľadávače, ten akoby na internete snáď ani nebol. Síce tam jeho prezentácia je, ale pravdepodobnosť, že by ju niekto odhalil, je bez SEO minimálna. A tak tí, ktorí tomu rozumejú, vsádzajú práve na činnosť zvanú optimalizácia pre internetové vyhľadávače. Vyhľadávajú sa tu vhodné kľúčové slová, vytvárajú sa kvalitné texty a spätné odkazy, jednoducho sa robí všetko, čo by mohlo urobiť niečie internetové stránky dokonalejšími práve pre vyhľadávače, bez ktorých už nedá hľadajúca internetová verejnosť pomaly ani ranu.
Ale nielen na obsahu pri takýchto stránkach záleží. Nemenej dôležitá a vyhľadávači rovnako posudzovaná je aj technická stránka takýchto webov a ich stránok. Aj v tejto oblasti je maximálna dokonalosť určite na mieste. Lepšie umiestnenie webových stránok vo vyhľadávačoch, ich vyššia návštevnosť a úspechy v podnikaní totiž záleží aj na nej, a zatiaľ čo technická dokonalosť stránok môže prospieť, ich nedostatky môžu zapríčiniť pravý opak. Teda podnikateľský nezdar.
Čím sa internetové stránky rýchlejšie a dokonalejšie načítajú, čím sú tieto bezpečnejšie, čím majú weby lepšiu štruktúru stránok a čím lepšie užívateľské skúsenosti ponúkajú, tým lepšie, pretože dokonalosť znamená aj bezproblémové prehliadanie, aj zaujatie návštevníkov a menší stupeň ich odchodov z daného webu.
Weby jednoducho potrebujú na dosiahnutie úspechov čo najľahšiu indexovateľnosť a čo najjednoduchšiu možnosť ich prehliadania, aby sa presadili vo vyhľadávačoch. Rýchlosť webu a jeho zabezpečenie a mobilná odozva sa môžu na návštevnosti a využívaní jednotlivých internetových ponúk významne podpisovať. A na dosiahnutie ideálu tu možno využívať najrôznejšie nástroje, dajme tomu Google Search Console alebo nástroje na SEO audit tretích strán. Avšak najlepšie je predsa len spolupracovať so spoľahlivou špecializovanou agentúrou. Pretože konkurencia je na internete silná. A dosiahnuť tú žiaduce výsledky nie je určite hračka.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol