zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Zákazníci sami neprídu

Je celkom možné, že sa niekto z nás pustí do klasického podnikania, aké tu bolo aj skôr, aj v dobách pomerne vzdialených. A je dosť možné, že sa napríklad niekomu takému veľmi dobre nedarí, a tak sa tento rozhodne presídliť so svojim biznisom na internet, kde očakáva lepšiu perspektívu. Prečo? Predsa preto, že má internet veľa užívateľov a možno tu v okamihu kontaktovať kohokoľvek odkiaľkoľvek, takže sa zdá, že sa tu musí každý podnikateľ bez problémov uživiť. Lenže čo nasleduje? Veľakrát rozčarovanie. Užívateľovi sa tu na internete len hemží, zdá sa, že je o danú ponuku aj obstojný záujem, ale na web uvedeného podnikateľa napriek tomu nikto nechodí. Teda neotvára si ho, neprehliada a nenakupuje. A to je pre akýkoľvek obchod, ten internetový nevynímajúc, problém. O to tu predsa ide. A keď to nejde? Čo s tým?

Pochopiteľne sa musí hlavne nájsť príčina podobných neúspechov, takej príliš nízkej návštevnosti. A často sa ukáže, že za tým väzí zlá pozícia odkazu takéhoto podnikateľského webu v internetových vyhľadávačoch. No, keď ľudia hľadajú s využitím vyhľadávačov a tieto niečí web ignorujú, potom to nemôže dopadnúť dobre. Aspoň pokiaľ sa neurobí niečo, čím by sa tu onen odkaz dostal ľuďom viac na oči.

Ale čo sa s tým dá robiť? To niekto nevie. A niekto to síce vie, ale iba relatívne okrajovo, a preto ako by nevedel. Pretože vedieť o tom, že pomáha optimalizácia pre internetové vyhľadávače, nestačí. Takáto optimalizácia sa musí aj realizovať. A to rozhodne nie je niečo, s čím by sa podnikatelia vysporiadali sami. Takáto optimalizácia totiž zahŕňa množstvo rôznych činností. A iba ak sú realizované súčasne a kvalitne, môžu priniesť webu lepšiu pozíciu vo vyhľadávačoch, a teda aj vyššiu návštevnosť.

A pretože si podnikatelia so všetkým, čo patrí k optimalizácii, poradiť nedokážu, je tu firma SEOlight, ktorá optimalizuje za nich av ich prospech. Aby sa darilo aj tým, ktorým sa momentálne kvôli nedostatku zákazníkov nedarí.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol