zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Za všetko môže nová aktualizácia

Kto zaznamenal v posledné augustové dni prapodivné zmeny na svojom webe, tak ho to istotne prekvapilo. Je to celkom logické, niečo vytvárate a potom sa zrazu pozriete, ako si  vediete, a ouha, všetko je úplne inak. Google spustil novú aktualizáciu a internet doslova zaplakal, s ním občas aj vydesení užívatelia. Prirodzene, že prišla vlna sťažností a táto aktualizácia si vyslúžila názov Titlepocalypse. Ako sami môžete posúdiť už z názvu, tak title napovedá, že všetko bude mať niečo spoločné s názvami webových stránok. Našťastie neprišlo k zmene stránok ako takých, ale bohužiaľ aj samotné názvy spravili dosť problémov vo výsledkoch vyhľadávania.

Čo sa vlastne prihodilo?

Nie je potrebné v tom hľadať nejakú veľkú zložitosť, vinníka máme a tak sa poďme pozrieť, čo sa stalo. Google sa rozhodol zmeniť informácie, ktoré používa pre vyhľadávanie. Kým Google previedol aktualizáciu, tak pre názvy svojich úryvkoch vyhľadávania používal značky <title> stránok. Miesto toho začal používať <H1>. 20% webových stránok sa bohužiaľ zmenilo, a hoci sa to zdá ako maličkosť, tak sa stali pomerne veľké zmeny a nastali problémy.

Nič nie je tak hrozné, ako to vypadá

Je pravda, že táto aktualizácia pozdvihla vlnu kritiky a obáv. Každopádne všetky problémy, ktoré vznikli, sú riešiteľné. Google si plne uvedomuje spätné odkazy a pravdepodobne ich všetky sám opraví. Takisto oznámil, že čo sa týka titulov, tak bude stále používať informácie zo značiek <title>. Uvidíme, čo si na nás prichystá s ďalšou aktualizáciou.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol