zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Za úspechy je optimalizácia

Keď už si niekto dal tú prácu alebo vynaložil tie peniaze, aby mal na internete svoj vlastný web, logicky tak neurobil preto, aby tu po ňom zostala iba táto stopa, ktorá by nikoho ani v najmenšom nezaujala. Weby sa zaobstarajú preto, aby oslovovali prinajmenšom určitý okruh ľudí, najlepšie ale samozrejme celé zástupy ľudí po celom svete, a tomuto cieľu by sa malo podriadiť všetko snaženie, ktoré je tu prevádzkovateľom každého webu vynaložené.
Avšak koľkokrát si iba niekto (nielen) z novopečených majiteľov webov dá tú prácu, zverejní tu niečo podľa neho dokonalého, ale potom sa rovnako žiaduceho efektu nedočká! Koľkokrát je niekto presvedčený, že urobil maximum pre to, aby mu na jeho web mierili davy ľudí, lenže mu tam napriek tomu nezamieri skoro nikto! A koľkokrát sa len niekto dočká takého sklamania iba preto, že podcenil optimalizáciu pre internetové vyhľadávače!
Áno, je to tak. Nejeden z webov sa nedočká žiaducich úspechov ani vtedy, keď ponúka niečo, o čo by bol medzi ľuďmi enormný záujem, len preto, že nie je optimalizovaný. Čo ho poškodzuje z pohľadu vyhľadávačov.
Internetové vyhľadávače dnes totiž rozhodujú o tom, akej návštevnosti sa bude ktorý web tešiť, posudzujú nimi objavené weby podľa nastavených kritérií, a keď sa na niektorom webe objavujú nedostatky, je nimi poškodený alebo dokonca aj úplne deklasovaný. A zatiaľ čo sa optimalizované weby objavujú hľadajúcej internetovej verejnosti ihneď po zadaní kľúčového slova na popredných pozíciách, kde sú neprehliadnuteľné, pri weboch, ktoré SEO podcenili, sa dá očakávať, že tieto skončia v najlepšom prípade niekde ďaleko v zozname odkazov, kam už sa nikto z užívateľov nepreklikne.
A optimalizácia je tu na to, aby pomáhala webom uniknúť z onoho nežiaduceho umiestnenia kdesi medzi nezaujímavými odkazmi a dostať sa vpred, tam, kde o ne bude vo vyhľadávačoch záujem. Avšak nie je to rozhodne nič jednoduché, a preto uspejú skôr tí, ktorí stavia na odborníkov, než tí, ktorí stavia na vlastnú angažovanosť. Pretože SEO tiež žiada svoje. A nie každý to zvládne.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol