zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Za úspechom hľadajte optimalizáciu

Predstavte si človeka, ktorý niečo potrebuje a hľadá na internete, kto by túto jeho potrebu uspokojil. Čo takýto človek robí? Dnes už zvyčajne neskúša šťastie a neodhaduje adresy internetových stránok, aké by potenciálne prichádzali do úvahy. Jednoducho sa rozhodne, ako formuluje svoju požiadavku, tú zadá do internetového vyhľadávača a dostane žiadanú odpoveď. Teda dostane celú radu relevantných ponúk, z ktorých by niektorá zrejme mala uspokojiť jeho potrebu.

Takýto hľadajúci jedinec má určite veľa na výber. Čo je pre neho prínosné. Lenže tá istá situácia nie je práve prínosná pre tých, na koho pri podobnom výbere nedôjde. Pre tých, ktorí síce rovnako ponúkajú to žiadané, ale riadením osudu sa nedostanú medzi tých vybraných.

A pretože nikto nechce mať podobnú smolu, je potrebné využiť k presadeniu sa SEO, teda optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Pretože iba tá črtá v dnešnej dobe nádej na úspech na internete. Len tá dáva nádej, že sa odkaz na určitý web prepracuje až tam, kde si ho užívateľ všimne a učiní ho tak tým vyvoleným alebo jedným z vyvolených.

Hoci optimalizácia je niečo, čo zahrňuje celý dlhý zoznam činností, ktoré môžu určitému webu napomôcť k dosiahnutiu úspechov. A preto je logické, že aj keď sú tu možnosti robiť ju aj laicky, nemalo by sa rozhodne opovrhovať službami profesionálov. Pretože s tvorbou interných alebo spätných odkazov si síce poradí každý, ale zvyčajne nie na dostatočne kvalitatívnej úrovni. A na rozdiel od laikov vyhľadávač spozná, či ide v konkrétnom prípade o odkaz kvalitný, podradný alebo dokonca zaslúžiaci si sankciu.

S nejakým tým copywritingom si určite tiež poradí kdekto, ale napísať kvalitný text zameraný na SEO už len tak niekto nedokáže. Rovnako ako tu môžu haprovať nesprávne zvolené kľúčové slová.

A pretože laik nemá nielen dosť široké schopnosti a možnosti, ale ani toľko času, je potrebné prenechať optimalizáciu profesionálom. Aby sa táto určite nevyhla účinku.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol