zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

YouTube reaguje na potreby ľudí so zdravotnými problémami

Nedávno v oznámení YouTube uviedlo, že plánuje vykonať výraznú zmenu, ktorá by rozhodne bola prínosom pre chorých, postihnutých ľudí alebo blízke osoby, ktoré sa s nimi musia žiť, prípadne sa o nich starať. Nie je to veľký zásah do súkromia? Môžeme si rozhodne myslieť, čo chceme, ale kto niečo podobné nezažil, tak vôbec netuší a pravdepodobne nebude ani podobné videá vyhľadávať. Ani YouTube s touto výraznou zmenou neprichádza len tak z vlastného popudu.


„Mnohokrát ľudia neprichádzajú na YouTube so zdravotnými otázkami,“ hovorí YouTube. „Namiesto toho prichádzajú s ľudskou otázkou: ako s tým mám žiť?“


Dôvod prečo sa YouTube takto rozhodlo


Prirodzene každý má možnosť sledovať štatistiku na svojich webových stránkach, preto sa majitelia zameriavajú stále na rôzne vylepšenia, kedy ich stránky alebo weby prechádzajú rôznou analýzou a nechýbajú im SEO či ďalšie parametre pre prvé pozície. Aj YouTube aktualizuje svoj zámer, akým spôsobom ponúkne lepšie výsledky pre vyhľadávanie na tieto otázky, ktoré súvisia so zdravotným stavom.


Vzorce vyhľadávania na YouTube naznačujú, že chorí alebo ošetrujúci ľudia sa snažia vyhľadať skôr to, ako sa spojiť s rovnakou skupinou ľudí, ktorí majú podobné problémy. Hľadajú tak podporu alebo radu, ako s takou chorobou alebo zdravotným problémom žiť. Opäť k výberu vedú zadané kľúčové slová, ktoré sa najviac používajú. Sekcia zdravia sa tak rozrastie o osobné príbehy, čo je skutočne veľmi prínosné pre túto skupinu ľudí.


S čím sa začne a kde


YouTube ďalej uvádza, že sekcia s osobnými príbehmi sa najskôr začne zavádzať pre otázky súvisiace s rakovinou a témami duševného zdravia, ako je úzkosť a depresia. Videá budú starostlivo vybrané, budú zamerané na konkrétnu chorobu, osobný i autentický zážitok, ktorý je samozrejme relevantný pre konkrétny fyzický alebo duševný stav. Propagačný obsah, ktorý bude šíriť dezinformácie, rozhodne nebude spĺňať podmienky na umiestnenie do tejto sekcie.
Osobné príbehy budú najskôr k dispozícii používateľom v USA, ale YouTube ich plánuje rozšíriť aj v iných krajinách a samozrejme s tým bude pridávať aj ďalšie osobné zážitky, podľa typov otázok. Znie to veľmi zaujímavo a rozhodne to môže pomôcť ľuďom, ktorí žijú v podobnom svete zdravotných ťažkostí a často netušia, ako ďalej alebo hľadajú niekoho, kto podobným údelom prechádza. Je to rozhodne krok vpred.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol