seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Yoast SEO

Pre potreby WordPress SEO sa využíva veľa rôznych pluginov. Najznámejším a najpoužívanejším je takzvaný Yoast SEO od vývojára menom Joost De Valk. Tento plugin je veľmi obľúbený najmä preto, že ide o najkomplexnejší z pluginov, ktoré sú pre WordPress SEO dostupné.

Plugin sám o sebe obsahuje množstvo jednotlivých prvkov. Všetky tieto prvky je nutné nastaviť do vhodnej podoby, aby práca s pluginom bola efektívna a výsledky maximálne uspokojivé. Základom celého pluginy a jeho užívateľského rozhrania je nástenka. Na základnej stránke môžete sledovať predovšetkým rôzne upozornenia.

Samotných funkcií Yoast SEO je skutočne veľa. V ponuke môžete nájsť napríklad Webmaster Tools, ktoré zahrňujú mimo iného Google Search Console a napojenie na neho. Ďalším nástrojom je Bulk Editor, ktorý slúži k rýchlej zmene nastavenia titulkov a meta popisov. Editor súborov následne slúži k úprave súborov typu robots. txt a tiež .htaccess, a to priamo z WordPRess administratívneho rozhrania.

Yoast SEO predstavuje rozšírené pole pôsobnosti každého, kto sa zaoberá SEO optimalizáciou WordPressových stránok. Vyplatí sa mať prehľad o jednotlivých funkciách a sledovať vylepšenia, ktoré čas od času v tejto oblasti spatria svetlo internetového sveta.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás!
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol