zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Yoast SEO

Pre potreby WordPress SEO sa využíva veľa rôznych pluginov. Najznámejším a najpoužívanejším je takzvaný Yoast SEO od vývojára menom Joost De Valk. Tento plugin je veľmi obľúbený najmä preto, že ide o najkomplexnejší z pluginov, ktoré sú pre WordPress SEO dostupné.

Plugin sám o sebe obsahuje množstvo jednotlivých prvkov. Všetky tieto prvky je nutné nastaviť do vhodnej podoby, aby práca s pluginom bola efektívna a výsledky maximálne uspokojivé. Základom celého pluginy a jeho užívateľského rozhrania je nástenka. Na základnej stránke môžete sledovať predovšetkým rôzne upozornenia.

Samotných funkcií Yoast SEO je skutočne veľa. V ponuke môžete nájsť napríklad Webmaster Tools, ktoré zahrňujú mimo iného Google Search Console a napojenie na neho. Ďalším nástrojom je Bulk Editor, ktorý slúži k rýchlej zmene nastavenia titulkov a meta popisov. Editor súborov následne slúži k úprave súborov typu robots. txt a tiež .htaccess, a to priamo z WordPRess administratívneho rozhrania.

Yoast SEO predstavuje rozšírené pole pôsobnosti každého, kto sa zaoberá SEO optimalizáciou WordPressových stránok. Vyplatí sa mať prehľad o jednotlivých funkciách a sledovať vylepšenia, ktoré čas od času v tejto oblasti spatria svetlo internetového sveta.

5/5 - (1 vote)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
5/5 - (1 vote)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol