zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

WordPress SEO

Jednoduchý, rýchly, a ešte k tomu veľmi efektívny. WordPress sa využíva k publikácii a redakčnej činnosti, pričom sú potlačené rôzne zložitosti, ktoré je možné vidieť u ostatných systémov. Aby však publikácie pomocou WordPress boli efektívne, nemalo by sa zabúdať na kvalitnú WordPress SEO optimalizáciu. Tá je však trochu odlišná od klasickej optimalizácie pre vyhľadávače u webových stránok, a preto existujú takzvané pluginy, ktoré umožňujú realizovať SEO rovnako efektívne, ako je to možné pri klasických webových stránkach.

Yoast prekvapí a ušetrí veľa námahy

Pokiaľ existuje obľúbený a kvalitný WordPress SEO plugin, tak potom je to určite Yoast. Je využívaný miliónmi užívateľov po celom svete, je voľne dostupný a neustále aktualizovaný. Vďaka tomu sú vychytávané aj tie najmenšie chyby, a preto je práca s týmto pluginom skutočná radosť. Yoast SEO Word Press sa teda stal základným nástrojom pre realizáciu optimalizácie pre vyhľadávače, pokiaľ ide o redakčný systém WordPress. Aj napriek veľkej obľúbenosti je však nutné uvedomiť si, že pluginy nie sú všetko. Je to len časť nástrojov, ktoré je treba využívať k tomu, aby bolo možné povedať, že optimalizácia bola kvalitná.

Nezabúdajte ani na ďalšie pluginy

Ďalším, veľmi významným pluginom pre WordPress je All in One SEO Pack. Ten sa pýši napríklad tým, že prišlo k viac ako päťdesiatim miliónom stiahnutí tohto rozšírenia. Jedná sa takisto o originálny plugin pre WordPress, z čoho plynie jeho reálne využitie a obľúbenosť.

Ľudský faktor je ten najdôležitejší

Pre stopercentnú istotu toho, že optimalizácia pre vyhľadávače bude kvalitná, je vhodnejšie využiť služby špecialistov. Nemusíte si preto robiť starosti s hľadaním rôznych pluginov a s učením sa toho, ako ich využívať. Obrátiť sa na špecialistov, ako sme my vo firme SEOlight s.r.ro sa vyplatí hneď z niekoľkých dôvodov:

Myslite na to, že ku kvalitnej SEO optimalizácii nestačí využívať pluginy, hoci sú sebaobľúbenejšie a sebaznámejšie. Je veľmi dôležité riešiť celú túto problematiku komplexnejšie a nezabúda ani na detaily, ktoré vás pri práci s pluginmi pravdepodobne ani nenapadnú.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol