zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Weby potrebujú optimalizáciu

Nebyť optimalizácia pre internetové vyhľadávače, kto vie, ako by to dnes na internete vyzeralo. Nie je vôbec vylúčené, že by sme vo vyhľadávačoch nachádzali celkom iné weby, než aké tu v súčasnosti obvykle nachádzame, a že by stálice tešiace sa dnes popularite v týchto možno skromne trčali až kdesi na konci zoznamu iných odkazov, ktoré by ich v preferenciách vyhľadávačov predbehli.


Nebyť optimalizácia pre internetové vyhľadávače, kto vie, koľko podnikateľov by skrachovalo a koľko zdrojov najrôznejších informácií by nikoho nezaujímalo, hoci je to dnes presne naopak.


Skrátka a dobre je optimalizácia dôležitým súhrnom činností, ktoré do značnej miery rozhodujú o návštevnosti webov a sú tým pádom pre tých, ktorí chcú na internete uspieť, nenahraditeľné. Ide o činnosti, ktoré dbajú na to, aby sa odkaz mieriaci na určitý, optimalizovaný web nikde nestratil, aby bol vo vyhľadávačoch čo najjednoduchšie k nájdeniu, teda na niektorej z tých najvyšších priečok, kam mieria obvykle všetci, ktorí na internete niečo hľadajú. A tieto činnosti nemožno prakticky ničím nahradiť, alternatívu k nim nemáme. A musíme akceptovať, že ak máme svoj web a neoptimalizujeme ho alebo skôr nenecháme optimalizovať, budeme stratení, a to doslova, kdesi za ponukami konkurentov, ktorí optimalizujú. Nie je vyhnutie, pretože o úspechoch webov rozhodujú práve vyhľadávače, a web, ktorý s nimi ‚nie je zadobre‘, to má zlé, ten sa nepresadí.


A preto je žiaduce optimalizovať, aby web, a teda aj jeho majiteľ, neprišiel o návštevnosť a teda o vyhliadky na dosiahnutie toho, čo sa tu má dosiahnuť. Pretože bez návštevníkov webu nie sú klienti a bez tých nie sú peniaze alebo niečo iné, o čo na určitom konkrétnom webe ide.


A ako sa optimalizuje? Možnosťami a odporúčaniami sa to na internete síce len hemží, ale najlepšie riešenie je iba jediné. A tým je vsadenie na profesionálnu pomoc.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol