zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Weby potrebujú návštevnosť

Keby sa niekto z podnikateľov a internetových obchodníkov zbláznil a rozhodol sa dosiahnuť nezáujmu o jeho ponuku, ktorú by ale napriek tomu chcel mať, urobil by najlepšie, keby si zaobstaral nekvalitný podnikateľský web a ignoroval propagáciu a optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. V takom prípade by na jeho web skutočne nikto nezavítal, a to preto, že by tento ani nebol k nájdeniu, a dosiahlo by sa vytúženého.

Lenže niekto taký by podnikateľom nebol. Nemohol by byť. Pretože sú tu podnikatelia od toho, aby si na seba zarábali, a tak musia v prípade e-shopov a ďalších internetových ponúk dosiahnuť naopak to, aby si k nim internetová verejnosť našla cestu. Inak by boli ich weby ako kôl v plote a nič by im neprinášali.

Lenže zaistiť webom dosť veľkú návštevnosť nie je ani trochu ľahké. Konkurencia je tu silná, podobných ponúk je veľa, a tak treba návštevníkov nejakým spôsobom nasmerovať tým správnym smerom, na žiaduci web. A ako to urobiť? Najlepšie s pomocou internetových vyhľadávačov.

Vyhľadávače sú verejnosťou využívané prakticky vždy, keď sa má na internete niečo nájsť. Zadá sa do nich kľúčové slovo a hneď sú tu k dispozícii mnohé ponuky, z ktorých si stačí iba vybrať. A ľudia si tak vyberú niektorú z tých popredných, najdostupnejších, a dosiahli uspokojenie. A pre podnikateľov je tak dostačujúce, keď sa vo vyhľadávačoch potenciálnym zákazníkom ideálne zobrazí, keď sa im neprehliadnuteľne ukážu.

Ale to chcú dosiahnuť všetci ponúkajúci. A tak musia internetoví podnikatelia aj optimalizovať pre internetové vyhľadávače, aby dosiahli neprehliadnuteľnosť medzi množstvom konkurenčných ponúk. A pretože optimalizáciu, ktorá robí z nenavštevovaných webov weby úspešné, dobre rozumie len málokto, je lepšie nechať ju na odborníkoch. A kto staví na SEOlight, určite neoľutuje.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol