zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Weby nie sú všetko

Každý, kto už nejaký čas podniká na internete a má teda isté skúsenosti s tým, ako to tam chodí, vám určite potvrdí, že je jednoduché vytvorenie si podnikateľského webu málo. Bez takého webu sa to nezaobíde, to je určite pravda, ale ani s ním ešte nie je vyhrané. Pretože čo sa stáva mnohým webom so zverejnenými podnikateľskými ponukami? Predsa to, že ich nikto z radov internetovej verejnosti na sieti nenájde. Také weby tam síce sú, ale ľudia nevedia, ako sa k nim dostať, pretože vlastne ani netušia, že tu tieto sú. A každá ponuka publikovaná na takomto webe je vopred stratená. Kde nie je návštevnosť, tam si ju nemá kto všimnúť, a kto si ju nevšimne, ten ju nekúpi a nezaplatí. A podnikateľ vlastniaci takýto web si nezarobí. Tí, ktorí si zaobstarajú nenavštevovaný web, sú na tom rovnako ako tí, ktorí žiadny web nemajú. Len do toho vložili peniaze, čas a námahu, za čo sa nedostavila žiaduca odmena.

Ale nikto si nezakladá podnikateľský web preto, aby z neho nemal žiadny zisk. Každý chce, aby bol takýto web hojne navštevovaný, aby sa tu ľudia zaujímali o ponuku, a hlavne dosť míňali. A keď sa to nedosiahne automaticky, musí sa jednoducho urobiť niečo, čo webu jeho návštevnosť zvýši. A tým niečím býva optimalizácia pre internetové vyhľadávače (SEO). Keď je web optimalizovaný, je vlastne prispôsobený tomu, čo na weboch hodnotia internetové vyhľadávače. A čím viac web zodpovedá takýmto požiadavkám vyhľadávačov, tým lepšie sa v nich umiestňuje a tým skôr je ponúkaný internetovej verejnosti tak, aby si ho táto všimla. Čo je základný predpoklad úspechu internetového podnikania. A pretože je optimalizácia pre internetové vyhľadávače zmysluplná jedine vtedy, keď je dokonalá, je lepšie nechať si s tým pomôcť od firmy SEOlight. Tá totiž vie, ako na to, odvedie skvelú prácu a zaistí tým podnikateľským webom práve onú nenahraditeľnú návštevnosť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol