zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Weblog môže prísť vhod

K tomu, aby sa dostal web do povedomia čo najširšej verejnosti, je možné urobiť všeličo. Medzi najbežnejšie metódy, ako toho dosiahnuť, patrí to, čo bezprostredne spadá do optimalizácie pre internetové vyhľadávače, teda SEO.

Samozrejme týmito metódami to nemusí a ani by nemalo skončiť. Pretože je tu aj ďalší spôsob, a to v nejednom prípade dosť možno najefektívnejší. Ten, čo spočíva v angažovaní samotných návštevníkov dotyčného webu.

O tom, že ide o efektívnu metódu, nie je treba pochybovať- veď ten, kto sa na niečom osobne podieľa, je tomuto spravidla dlhodobo verný a jeho vernosť sa nemôže nevyplácať.

A tak je v nejednom prípade vhodné založiť si weblog. Teda dať možnosť zapojenia sa aj ľuďom, ktorí s webom ako takým bezprostredne nič moc dočinenia nemajú. Pokiaľ tu má niekto aspoň možnosť prezentovať svoje názory, prispieva k tvorbe obsahu webu, čo samo o sebe zvyšuje postavenie tohto webu v internetových vyhľadávačoch a navyše to priťahuje aj pozornosť publika a zvyšuje dôveryhodnosť. Takýto weblog môže byť rovnako spomenutý žurnalistami, či dokonca aj konkurenciou, a každá zmienka je ako je známe dobrá.

Weblog zaisťuje opakovanú automatickú návštevnosť. Užívateľ si túto stránku pamätá a mieri na ňu zas a znova, to to z vlastnej vôle. A okrem toho sa dosť možno aj sám ochotne postará o to, aby sem zamierili aj iní ľudia, ktorí by sem inak cestu možno nikdy nenašli.

A keď sa to dobre premyslí a pripraví, poslúžia aj samotní užívatelia v úlohe šíriteľov reklamy na túto internetovú prezentáciu. A konajú tak ochotne, efektívne a vlastne aj zadarmo. Čo je hocikedy oveľa výhodnejšie než stávka na kdejakú rutinnú reklamu, u ktorej je návratnosť vložených prostriedkov vždy neistá.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol