zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Webhosting

Týmto termínom je označený priestor na serveri. V podstate ide o akési zaručené miesto na internete, ktoré bude dostupné cez určitú doménu úplne nonstop. Tento priestor slúži najčastejšie k nahraniu webovej aplikácie, ktorý môže fungovať ako blog, internetový obchod, rozcestník a podobne. Rovnako ako získavanie domény, aj webhosting je nutné starostlivo zvážiť a vybrať taký, aký bude vyhovovať všetkým požiadavkám klienta. K dispozícii sú v súčasnej dobe dva základné typy webhostingov, a to ten platený a webhosting zdarma.

Neplatiť nič nemusí býť výhodné

Pokiaľ by sa klient rozhodol pre neplatený hosting, ušetril by ročne či mesačne určitú sumu peňazí, avšak skôr alebo neskôr by klient možno zistil, že sa tento vyhradený priestor nehodí ku všetkým účelom. Je to dané tým, že neplatený webhosting má spravidla obmedzené funkcie a nie je možné ho nastaviť tak detailne, ako je tomu v prípade plateného priestoru na serveri.
Súčasťou webhostingu bývajú okrem samotného priestoru na serveri aj ďalšie služby, ako emailové adresy, ale tiež FTP prístup, poprípade tak nástroje, ktoré slúžia k spravovaniu účtu a podobne. Webhosting je úzko spojený s doménou nielen tým, že ide o platené služby, ale takisto tým, že poskytovatelia webhostingu nezriedka ponúkajú aj sprostredkovanie domény.
Okrem klasického webhostingu je spravidla k dispozícii aj takzvaný Cloud hosting, poprípade potom možnosť zakúpenia dedikovaného servera. V prípade prvej možnosti platí zákazník za výpočtový výkon, v druhom prípade potom za reálny server, ktorý zákazník môže využiť podľa svojho uváženia.

4.2/5 - (13 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.2/5 - (13 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol