zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Web sa sám nepresadí

Tí, ktorí chcú podnikať cez internet v iba regionálne obmedzenom rozsahu, potrebujú rovnako ako veľkí hráči na internetovom trhu využívať optimalizáciu pre internetové vyhľadávače. Avšak táto musí byť v lokálnom prípade predsa len relatívne špecifická, a to preto, aby stránkam pomáhala zobrazovať sa dokonale hlavne tam, kde je to potrebné, v miestach, na ktoré sa cielia, bez toho, že by sa súčasne usilovalo aj o priazeň tých z užívateľov internetu, ktorí sú už predsa len mimo dosahu prevádzkovateľov daných stránok, a ktorým teda už nie je k dispozícii.
A čo treba kontrolovať, keď niekto optimalizuje pre internetové vyhľadávače iba miestne? Samozrejme hlavne to, či sa uvedená ponuka dobre zobrazuje vo vyhľadávačoch miestnym hľadajúcim. Taká dobrá pozícia vo vyhľadávačoch, špecifická tým, že preferuje miestnych návštevníkov, je potom pochopiteľne založená v prvom rade na ideálnej voľbe kľúčových slov súvisiacich s uvedeným konkrétnym podnikaním, ktoré sa na daných optimalizovaných stránkach prevádzkuje.
Je tu teda potrebné priebežne sledovať organickú návštevnosť. Teda počty návštevníkov, ktorí sa k danej ponuke dostávajú práve vďaka miestnemu vyhľadávaniu. Je teda potrebné vedieť, ako sa odkaz daných stránok firmy zobrazuje v internetových vyhľadávačoch a koľkokrát je tento navštívený a zobrazený.
Potom je tiež potrebné poznať hodnotenie webových stránok vo vyhľadávačoch, množstvo a kvalitu online recenzií a hodnotenie danej firmy, rovnako ako to, ako sa návštevníci na navštívených stránkach správajú a čo by sa na tom prípadne dalo vylepšiť. A úmerne tomu zistenému treba priebežne a trvalo ovplyvňovať pozitívnym spôsobom stratégiu lokálnej SEO, vytvárať lokálne zaujímavý obsah a používať miestne žiaduce kľúčové slová, čo je predpokladom pre zvyšovanie návštevnosti. Ktorá je absolútne nevyhnutná a kvôli ktorej sa tiež optimalizuje.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol