zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Web sa nesmie podceňovať

Tí, ktorí sa chcú živiť cez internet, nesmú v žiadnom prípade podceňovať okrem svojej ponuky aj kvality webu, na ktorom ich predstavujú verejnosti, a teda potenciálnym zákazníkom. Web je tak ich vizitkou, tak často vlastne aj jediným kontaktom s potenciálnymi a skutočnými klientmi. A keby tento nefungoval tak, ako má, bolo by to s akoukoľvek ponukou nahnuté a napríklad aj vyslovene stratené.

A čo kvality webu v praxi znamenajú? To rozhodne nie je iba vzhľad, akým sa takýto web môže (ale tiež nemusí) pýšiť. Akokoľvek je samozrejmé, že by tento určite dobre vyzerať mal, pretože ani tá najľahšie objaviteľná ponuka nemusí uspieť, pokiaľ nevzbudí už na prvý pohľad žiaduci záujem. Už na prvý pohľad musí byť ten, kto na web zavíta, zaujatý, čo je prvou motiváciou k tomu, aby bol vôbec ochotný sa s obsahom daného webu hlbšie zaoberať.

Oznámenia, ktoré web nesie, potom musia byť vhodne rozmiestnené, a to samozrejme nielen s ohľadom na estetiku. Musia tu byť umiestnené tak, aby sa v nich dalo ľahko vyznať, nesmú byť ani prehnane dlhé, ani príliš stručné, ani plné nezrozumiteľných slov či technických parametrov, ktoré okrem špičkových odborníkov nikomu nič nevravia.

Dobrý web má tiež ideálnu doménu, ktorá tiež niečo ovplyvňuje, mal by mať aj HTML a CSS kód a internú navigáciu, ktorá uľahčuje hľadanie priamo v obsahu takéhoto webu.

Takýto web sa dnes zaobstarať dá, nie je to problém. Ale napriek tomu mnohí chybujú a vsádzajú na svoje nedostatočné schopnosti alebo na tvorcov, ktorí sú pochybní, čo môže následne prevádzkovateľovi webu škodiť pri jeho využívaní.

A tým, čo naopak v žiadnom prípade neuškodí, je SEO. Pretože aj správna voľba kľúčových slov, vytvorenie a rozmiestnenie spätných odkazov na ideálnych miestach na internete alebo pomoc s propagáciou či copywriting zohrávajú významnú úlohu. A to či už pri hľadaní samotných užívateľov, alebo pri práci vyhľadávačov, bez ktorých nemá dostatočnú sledovanosť zaručenú snáď nikto na svete.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol