zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Web sa musí vyhľadávačom páčiť

Aj ten, kto nemá s internetom nič spoločné, vie, že mu jeho priatelia a dobrí známi odporúčajú iba to, čo stojí podľa nich za to, čo je podľa nich prínosné. A to ostatné skôr nezmieňujú, pretože k tomu nie je dôvod a možno ani priestor.

A podobné je to aj v prípade „dobrých priateľov“ internetových užívateľov, akými sú internetové vyhľadávače. Aj tie, ako všetci z nás, čo majú o danej problematike aspoň určité povedomie, vedia, majú v dnešnom svete pri hľadaní na internete svoj nemalý význam, ba sú neraz priamo rozhodujúce. Prechádzajú internet, hľadajú na ňom jeho obsah a tento triedia, aby ho následne poskytli tým hľadajúcim. A pretože je toho o každej z tém na internete dosť a dosť, zároveň to internetové vyhľadávače aj trieda podľa svojich pravidiel, podľa relevantnosti, proste podľa toho, ako sa im to ľúbi alebo neľúbi.

A tak ponúkajú internetové vyhľadávače užívateľom prednostne to, čo považujú za najlepšie. Pochopiteľne podľa svojho vlastného zváženia, teda podľa toho, aké kritériá hodnotení sú tu nastavené. A ten, kto chce, aby sa práve jeho internetová ponuka dostala až k užívateľom prednostne, tak musí o svojich kvalitách internetové vyhľadávače presvedčiť. Čo sa deje pomocou SEO, teda optimalizácie pre internetové vyhľadávače.

A tak sa v rámci optimalizácie napríklad volia tie správne, najlepšie účinkujúce kľúčové slová. To aby sa takýto web objavil v ponuke práve tým, ktorí konkrétny pojem hľadajú. Ale to by samo o sebe bolo ešte málo, pretože – ako už zaznelo- je rovnaké kľúčové slovo použité aj na mnohých ďalších weboch.

A tak sa musia navyše aj odstrániť chyby, čo má takýto web priamo na sebe, musí sa tu zaistiť dostatok fungujúcich spätných odkazov, ktoré sem môžu priviesť návštevníkov odinakiaľ, chýbať nesmú ani kvalitné texty, ktoré si majiteľa webov neraz dokážu vytvoriť sami a čo poslúžia na zaplnenie obsahu webu rovnako ako na jeho propagáciu na cudzích weboch. A o reklame a propagácii si snáď ani vravieť nemusíme, to je samozrejmosť.

A to všetko zaistí len profesionálna optimalizácia natoľko dokonale, že to príde dôveryhodné internetovým vyhľadávačom. Tým našim „priateľom“, ktorí nám to optimalizované „odporučia“. Na rozdiel od toho ostatného.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol