zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Web sa musí dať nájsť

Je stále ešte dosť ľudí, ktorí buď nemajú ani tušenie o optimalizácii pre internetové vyhľadávače, alebo túto podceňujú. A ak je na tom niečo potešujúce, tak to potešujúce predovšetkým pre majiteľov iných webov, ktorí túžia po dosiahnutí úspechov s týmito svojimi prezentáciami. Pretože čim menej je optimalizovaných konkurentov, tým menej je úspešných a úspešnejších konkurentov. A čím menej jeden optimalizuje, tým lepšie sa miesto neho darí pri podnikaní na internete niekomu inému.

Optimalizácia pre internetové vyhľadávače totiž síce nie je žiadny zázrak, ale stopercentne pomáha tým, ktorí chcú na svojom webe zvýšiť návštevnosť. A to chce pochopiteľne každý cudne uvažujúci človek a hlavne podnikateľ, ktorého podnikanie na internete živí. S pomocou optimalizácie sa totiž vylepšuje postavenie webu v internetových vyhľadávačoch, a ako všetci z vlastných skúseností vieme, sú to práve tie prvé odkazy v internetových vyhľadávačoch, ktoré majú na rozdiel od tých niekde na konci vyhľadaného zoznamu odkazov nádej na to, že sa dostatočne vysokej návštevnosti dočkajú.

Ale na takéto optimálne pozície sa nedostane žiadny web automaticky a jednoducho, a to ani keby sa jeho majiteľ snažil sebe viac. A preto sa musí optimalizovať. Vlastnými silami, čo môže priniesť určitý efekt, alebo s využitím pomoci profesionálov, čo je tu stávkou na istotu.

Internetové vyhľadávače majú proste nastavené kritériá, podľa ktorých jednotlivé nájdené weby hodnotia, a je žiaduce neustále prevádzať také zmeny, vďaka ktorým sa web stane čo najviac zodpovedajúci týmto kritériám. A či už ide o používanie kľúčových slov, o kvalitu tu zverejnených textov a obrazového a ďalšieho materiálu, o počet a kvalitu rovnako hodnotených spätných odkazov, ktoré sú okrem vplyvu na postavenie webu v internetových vyhľadávačoch aj tými, čo privádzajú nových návštevníkov odinakiaľ, alebo o propagáciu , to všetko pomáha v rámci SEO dosiahnuť toho, čoho má byť s webom dosiahnuté. A čo je inak pri súčasnej konkurencii iných webov na internete nemysliteľné a nedosiahnuteľné.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol