zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Web pre menšie podniky

K tomu, aby sa nejaká firma presadila na trhu, je nevyhnutne potrebné, aby táto mala svoj vlastný web, a to nie web hocijaký, ale výhradne čo najkvalitnejší. A ako taký dokonalý web, ktorý poskytne firme dokonalé služby, vyzerá?

Pokiaľ sa firma rozhodne zriadiť si web, musí vsadiť hlavne na to, čo funguje, a tiež mať predstavu, komu má byť dotyčný web určený, a to preto, aby bol prispôsobený požiadavkám predovšetkým danej cieľovej skupiny. A ak nie je podnikateľ práve odborníkom na túto problematiku, rozhodne neuškodí, ak sa nechá inšpirovať existujúcimi webmi konkurencie.

Platforiem, na ktorých sa potom dá takýto web postaviť, sú dnes už celé dlhé rady. Dá sa tak vybrať si napríklad medzi WordPressom, Wixom či Webflowom. Ich výhodami je predovšetkým to, že sa tu dá web vyvíjať veľmi rýchlo a je užívateľsky jednoduchý a celkom lacný, nevýhodou je potom to, že sa tu obvykle nedá vytvárať funkcie na mieru, ktoré činia web unikátnym a odlišujúcim sa od tých konkurenčných.

Aby bol potom takýto web dokonalý, je treba, aby bol prehľadný a už od začiatku bolo zrejmé, čo ponúka a komu je určený, čo by malo vyplývať napríklad už zo samotnej URL adresy a meta tagov. Obvykle sa dá vystačiť s hlavnou stránkou a niekoľkými podstránkami, z ktorých má každá svoju jasnú úlohu. Takýto web musí byť v ideálnom prípade takisto prispôsobený, čitateľný a optimalizovaný pre zariadenia ako mobilný telefón, tablet a desktop, to aby ho mohol užívateľ dokonale zobraziť na svojom zariadení a nevzdal jeho sledovanie iba kvôli nedokonalému zobrazeniu. A je zrejmé, že sa musí takýto web aj dostatočne rýchlo načítať, čo je vyžadované ako netrpezlivými internetovými užívateľmi, tak aj internetovými vyhľadávačmi, ktoré aj podľa tohto parametru web posudzujú.

Nie je určite od veci, ak je potom s takýmto webom spojený aj jeho blog s novinkami z oboru, ktorému sa tento web venuje, čo robí prevádzkovateľa tohto webu dôveryhodnejším a web zaujímavejším.

A hlavne sa nesmie podceniť optimalizácia pre internetové vyhľadávače.  Pretože tá má rozhodujúci vplyv na to, na akej pozícii sa web vo vyhľadávačoch objaví a ako teda bude k nájdeniu. Bez objavenia by totiž bol aj ten najlepší web k ničomu.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol