zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Web nesmie unikať pozornosti

Každý web sa dá považovať za úspešný iba vtedy, keď sa o ňom dozvie dostatočné množstvo užívateľov internetu ochotných ho patrične využívať. Ak tomu tak nie je, nezáleží prakticky vôbec na tom, či je takýto výtvor krásny alebo škaredý, s lukratívnymi alebo naopak neakceptovateľnými ponukami alebo vyznačujúci sa čímkoľvek iným. V prvom rade sem jednoducho musí mieriť dostatok ľudí a všetko ostatné prichádza k slovu až potom, keď je taká dostatočná návštevnosť zaistená.

A tak si dnes podnikatelia nesmú zaobstarať rozhodne nič podradné. Ba ani s priemerne kvalitným webom sa dnes už diera do sveta neurobí. Kto chce uspieť, ten musí mať nespornú kvalitu, ten musí mať web, ktorý boduje pri internetových vyhľadávačoch a vďaka tomu a najlepšie nielen tomu doputuje až k tým, ktorým je určený.

A čo to znamená? Vlastne nemálo úsilia vynakladaného už od počiatku a vlastne nikdy nekončiaceho.

V začiatkoch je teda potrebné ujasniť si, k čomu má takýto web slúžiť a s akou konkurenciou sa bude stretávať. A na základe tohto sa musia zvoliť ako technické parametre takéhoto webu, tak napríklad aj kľúčové slová, ktoré používatelia na internete v danom odbore spravidla hľadajú a s ktorými možno medzi konkurenciou preraziť.

Potom sa dá na základe povedomia o tomto vytvoriť dizajnový návrh a štruktúra takéhoto webu, dajú sa zvoliť optimálne interaktívne prvky a vytvoriť zaujímavé texty sprevádzané nemenej kvalitnou a potrebám zodpovedajúcou grafikou. Zabúdať sa potom nesmie ani na neustálu technickú podporu, takýto web sa musí kvalitne zobrazovať vo všetkých potenciálne využiteľných zariadeniach, nielen v počítačoch, a musí sa tiež dostatočne rýchlo načítať. A pochopiteľne sa tu nezaobídeme ani bez propagácie a optimalizácie pre internetové vyhľadávače.

Len toto všetko dáva určitému webu nádej na dosiahnutie očakávaných úspechov. A preto sa na to musí určite staviť. Aj keď je pochopiteľné, že takáto profesionálna pomoc určite nebude zadarmo.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol