zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vyznáte se vo svojom webe?

Neznalému jedincovi by sa mohlo zdať, že je internetová stránka ako internetová stránka. Že tieto síce pochopiteľne vyzerajú rôzne, ale vo svojej podstate sú všetky na jedno kopyto. Avšak to je mylná predstava, tak to v skutočnosti nie je.

Vzhľad je totiž len jednou z vlastností, čo weby majú. A nejde alebo aspoň nemusí ísť o vlastnosti najdôležitejšie. Ako o tom každého môže presvedčiť celkový rozbor stránok.

Tento rozbor, cudzím slovom web assesment, totiž umožňuje nahliadnutia do aktuálneho stavu bežiaceho webu a odhalenie jeho nedostatkov, vďaka čomu je možné ich nájdenie odstrániť a dosiahnuť tým zlepšenie, ktoré zohráva nemalú úlohu pri úspešnosti takejto internetovej prezentácie. A že takých chýb môže byť!

A preto sa rozhodne vypláca celkový rozbor stránok, vďaka čomu sa tieto môžu stať ďaleko viac obchodne úspešnejšími. Pretože odhalenie a odstránenie kritických chýb zbavuje web nedostatkov, ktoré ohrozujú jeho obchodné možnosti.

Pri takomto rozbore je potrebné vziať do úvahy predovšetkým:

V úplnej väčšine prípadov sa na weboch nedostatky objavujú. A to nedostatky, ktoré narušujú funkciu dotyčného webu a tieto je vhodné odstrániť. Pretože majú negatívny vplyv na biznis, s ktorým sa nie je vhodné zmierovať.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol