zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vyvarujte sa chýb pri vytváraní odkazov

Ak chcete žať úspechy, potom nemôžete zostať stáť na jednom mieste a riadiť sa niečím, čo platilo pred pár rokmi. Malé aj veľké spoločnosti neustále čelia rovnakým problémom s budovaním odkazov. Aj keď venujú svoj čas, energiu a zdroje, napriek tomu výsledky nezodpovedajú úspešným krokom. SEO je samozrejme veľmi dôležité, ale tiež sa treba vyvarovať najčastejších chýb, ktoré sa robia pri vyváraní odkazov a za ktoré môžu byť firmy aj penalizované. Algoritmy Google perfektne odhalia neprirodzené odkazy a bohužiaľ aj s najnovšími trendmi budú tieto techniky považované za black hat SEO – vyhľadávač tak môže internetovú stránku odstrániť z indexácie. Pre bežného používateľa prestane web fungovať.
Čo je možné urobiť?
• Je potrebné sa zamerať v prvom rade na on-page SEO. V podstate je dobré sa uistiť, či vybrané kľúčové slovo je na webovej stránke odkazované.
• Oplatí sa urobiť výskum konkurencie, získať návrhy na zlepšenie SEO a rozhodne treba mať vypracovanú obsahovú stratégiu.
• Potrebujete získať nápady, akým spôsobom je možné vytvoriť prepojiteľný obsah. Použiť je možné nástroj, ako je Ahrefs, kde je dostatok informácií.
• Vôbec nie je zlé si sami položiť základné otázky, či odkaz bude mať informačnú hodnotu, či je to skutočne to pravé orechové, čo chcete ponúknuť svojim klientom.
Budujte etické odkazy
Samozrejme je úplne prirodzené, že odkazové schémy už v súčasnej dobe nefungujú, tak ako v minulosti, kedy sa používali ako jeden z hlavných optimalizačných trikov. Tu skutočne môže ľahko dôjsť k penalizácii. Čo ale potom robiť, aby bolo všetko správne? Ono to zase nie je tak zložité. Vy chcete sa umiestniť na vyššej pozícii v Googli, čo je pochopiteľné a tým najlepším spôsobom ako to môžete urobiť, bude vytvárať užitočný obsah, ktorý v podstate bude priťahovať odkazy prirodzene. Opäť je lepšie, ak chcete mať istotu sa obrátiť na SEO špecialistov, ktorí si s týmto problémom poradia.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol