zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Využiť možno aj sociálne siete

Základom úspechu podnikateľských webov je už dlho predovšetkým optimalizácia pre internetové vyhľadávače, teda SEO. Ľudia už totiž dávno nehľadajú podľa povesti, ktorú niektorá ponuka na internete má, nenechávajú si niekým známym nejaký web odporučiť ani sa nespoliehajú na náhodu a vsádzajú výlučne na to, čo im strčia internetové vyhľadávače až pod nos. A také miesto, na ktorom verejnosť vo vyhľadávačoch určitú ponuku nachádza a následne využíva, je teda nad zlato, rovnako ako je nad zlato aj pomoc v mene optimalizácie.

Len s pomocou optimalizácie sa dá vo vyhľadávačoch presadiť, len vďaka nej si je možné zaistiť pomyselné miesto na výslní, kde je web nájdený bez akýchkoľvek problémov tými, ktorým je určený. A preto je vhodné využiť na takú úspešnú optimalizáciu čokoľvek, čo tejto môže aspoň trochu prospieť. Napríklad aj niečo s biznisom zdanlivo tak nesúvisiaceho, ako sú sociálne siete.

Ony totiž napríklad Facebook, Instagram a ďalšie sociálne siete tiež môžu zohrávať nie až takú bezvýznamnú úlohu, ktorá môže výsledky optimalizácie pozitívne ovplyvniť. A to hneď v niekoľkých ohľadoch.

Sociálne siete môžu pochopiteľne ľahko poslúžiť na umiestňovanie reklám, ktoré môžu priviesť na propagovaný web nových klientov. Avšak nielen to. Keď sa nad tým zamyslíme, prídu si tu na svoje aj ďalšie súčasti optimalizácie.

Sociálne siete môžu niesť okrem obyčajných reklám aj najrôznejšie informačné a propagačné texty, čím môžu tiež hocikoho ovplyvniť, aj copywriting si tu teda príde na svoje.

Do takých textov potom možno pochopiteľne zakomponovať aj žiadúce kľúčové slová, čím si tu príde na svoje aj linkbuilding.

A keď sa k tomu pridá aj PPC reklama, je vplyv takejto propagácie na sociálnych sieťach nesporný. A prejaví sa aj na výsledkoch vyhľadávania internetovými vyhľadávačmi. Čo je pochopiteľne často aj rozhodujúce v tom, či sa dočká nejaký podnikateľský web úspechov alebo nie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol