zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Využiť možno aj prieskum

Je celkom pochopiteľné, že e-mailing, teda rozoslanie e-mailov určitým žiaducim adresátom, môže skvele slúžiť na to, aby títo boli informovaní o tom, čo sa im ponúka a prečo by to malo byť vôbec využité. Nemusí sa tu ale len niečo ponúkať s podnetom na to, aby to adresáti e-mailov nezabudli využívať.
Rovnako dobrú službu môže e-mailing totiž preukazovať aj v prípade, že je využitý svojim odosielateľom na prieskum toho, čo sa deje ‚na druhej strane‘, teda na strane oslovovaného publika.
Spätná väzba od oslovovanej internetovej verejnosti je totiž často veľmi dôležitá a nenahraditeľná. Pretože treba nielen niečo ponúkať, ale tiež vedieť, ako tí oslovení na podobnú ponuku reagujú, ako ju akceptujú a vnímajú. Na tom treba totiž stavať, to treba využiť na to, aby sa to ponúkané tešilo čo najväčšiemu záujmu. A je logicky samozrejmé aj to, že takýto výskum, teda zisťovanie názorov tých oslovených, prispieva k budovaniu si vzťahu s týmito, a čím pevnejšie takéto puto je, tým hojnejšia návštevnosť a vyššia efektivita akejkoľvek ponuky je. A o to predsa ide. A koniec koncov aj samotným takýmto prieskumom môžu byť oslovení jedinci motivovaní k žiaducej akcii.
A prečo využiť na vykonávanie takýchto prieskumov práve e-mailing? Samozrejme v prvom rade preto, že sú týmto elektronicky oslovovaní tí, ktorí s prijímaním podobných e-mailov súhlasia, čím si to s nimi odosielateľ nerozhádže, neobťažuje ich. Ďalej je prednosťou aj to, že sú oslovovaní tí, ktorí už na danom webe niekedy nakúpili alebo urobili inú žiaducu akciu, a tým je zaistená možnosť zistiť, čo tu prípadne ako zdokonaliť.
A hlavné je skutočne to, aby takýto výskum neobťažoval. Je teda vhodné rozdeliť jednotlivé dotazníky zacielené na konkrétne problematiky do viacerých e-mailov, nemiešať tu dohromady tie povestné ‚jablká a hrušky‘, a tiež vziať do úvahy časovú náročnosť takého výskumu, ktorý by rozhodne nemal adresátov pripraviť o príliš času. Len tak sa totiž dá počítať s relevantnými údajmi, ktoré majú pre nasledujúce internetové podnikanie skutočný zmysel.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol