zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vypláca sa vedieť

Už dávno sa vie, že je vo vedení sila. A platí to aj pre internetové podnikanie, kde tí, ktorí vedia to, čo vedieť majú, zabodujú skôr ako tí, ktorí iba tušia alebo možno ani to nie. To dá rozum, pretože kto vie, s kým má v radoch svojich zákazníkov tú česť, sa týmto môže oveľa ľahšie prispôsobiť, a teda ich efektívne osloviť.
A ak sa vám zdá, že hľadať na internete informácie o možných zákazníkoch z radov internetovej verejnosti nie je hračka, že je to oveľa zložitejšie ako sa niečo dozvedieť o človeku z najbližšieho susedstva, máte skôr pravdu. Ale to neznamená, že by to bolo nezvládnuteľné.
Potrebné informácie je možné získať napríklad z online recenzií. Dá sa tu totiž z názorov zákazníkov zistiť, čo sa darí a čo je naopak v určitej ponuke zle, čo robí konkurencia lepšie a ako ju predohnať. Také recenzie možno nájsť ako na Googli, tak napríklad aj na sociálnych sieťach, a využiť sa dajú recenzie na vlastnú ponuku, tak napríklad aj na ponuky konkurenčné, to pre porovnanie, v čom možno konkurenciu predčiť.
Dôležité sú potom samozrejme aj informácie z vlastných a konkurenčných webových stránok, kde je možné s pomocou nástrojov ako Google Analytics alebo Search Console zistiť o zákazníkoch taktiež všeličo – od ich demografických údajov cez to, aké kľúčové slová pri hľadaní webu použili a čo ich na ňom zaujíma a čo odrádza až po informácie o tom, ktoré z webových stránok vedú k uskutočneniu predaja. Na základe toho je možné zvoliť správne kľúčové slová a podporiť často opúšťané stránky, vybrať si tú najdokonalejšiu verziu vstupnej stránky mieriacu k väčšiemu počtu konverzií a domén vhodnú na budovanie odkazov.
Systémom CRM alebo platformou pre elektronické obchodovanie možno skúmať aj nákupné zvyky zákazníkov a obľubu jednotlivých ponúk, formou prieskumu alebo rozhovoru so zákazníkmi sa možno tiež dozvedieť všeličo podstatné, všeličo môže vyplynúť aj zo sociálnych sietí.
A keď sa takéto relevantné informácie zužitkujú, prinesie to pozitívny výsledok v biznise.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol