zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Výmena odkazov

Tiež po anglicky link exchange je spôsob získavania, respektíve budovania spätných odkazov čiže linkbuilding. Táto metóda je jednou z najvyužívanejších na základe najprácnejších metód, akými je možné získať spätné odkazy. Pri výmene odkazov je nutné nájsť vhodný web, umiestniť naň odkaz z domovskej stránky a následne požiadať majiteľa webu o výmenu odkazov. Nesmie sa zabúdať ani na dodatočnú kontrolu, či je odkaz stále funkčný a efektívny.

Existuje hneď niekoľko rôznych typov výmeny odkazov, z ktorých niektoré sú jednoduchšie a pre rozpoznanie vyhľadávačom ľahšie, niektoré zasa naopak. Najjednoduchší spôsob výmeny odkazov je potom dvojcestná výmena, kedy web A jednoducho a prosto odkazuje na web B a naopak. Ďalšou metódou je trojcestná, poprípade dokonca štvorcestná, ktoré sú zložitejšie. Z hľadiska algoritmu vyhľadávača a rozpoznávania tejto metódy tvorby spätných odkazov je potom trojcestná a štvorcestná metóda zložitejšia.

V súčasnej dobe sa efektivita výmeny odkazov neustále znižuje, a preto býva získavanie spätných odkazov nahrádzané inými metódami. Príkladom môže byť nepriamy linkbuilding, alebo výmena článkov na blogu. Aj napriek postupne sa znižujúcej efektivite je však metóda výmeny odkazov veľmi využívaná, nakoľko ide o pomerne jednoduchý spôsob, ako prísť k odkazom, ktoré sú z hľadiska SEO optimalizácie a navýšenia počtu návštevníkov na konkrétnom webe veľmi dôležité.

4.5/5 - (14 votes)
Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
4.5/5 - (14 votes)
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol