zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Vyberáte si kľúčové slová?

Kľúčová slová sú termíny, ktoré internetová verejnosť zadáva do vyhľadávačov v snahe nájsť to, o čo má práve záujem. A cieľom prevádzkovateľov webu, ktorí majú o dotyčných návštevníkov záujem, je nájsť práve tie kľúčové slová, v ktorých sa dosiahne zhoda, čo pomôžu prepojiť hľadajúcich s daným webom.

Nie je to rozhodne jednoduchá záležitosť, zvoliť si tie pravé kľúčové slová. A to nielen preto, že sú tu rôzne internetové vyhľadávače, ako Google, Zoznam, Bing, Yahoo, Centrum, Atlas, Jyxo a podobne, z ktorých každý používa špecifické kľúčové slová.

Keď si vezmeme napríklad Google, ten globálne najvyužívanejší vyhľadávač, pomôže nám s voľbou kľúčových slov Google Trends, informujúci o počte využití jednotlivých kľúčových slov vo svete aj u nás a dávajúci možnosť porovnať v tomto ohľade rôzne kľúčové slová, analyzujúci tiež súvisiace dotazy a trend ich využívanosti. Aj samotný Google však nám dáva na výber z ďalších použiteľných výrazov, pokiaľ tu zadáme do vyhľadávača určité kľúčové slovo, a využiť sa tu dá aj našeptávač kľúčových slov, ktorý nám po zadaní kľúčového slova ponúka najvyhľadávanejšie s týmto súvisiace termíny.

A náš Sezman.cz? Teda najnavštevovanejšia česká stránka? Tu sa využíva pre voľbu správnych kľúčových slov reklamný systém Sklik, ktorý dáva možnosť zadávať inzerciu, spravovať kľúčové slová a optimalizovať internetové kampane. Tu sa ponúka priam sekcia návrhu kľúčových slov, kedy sa zadá do vyhľadávača vybrané kľúčové slovo a hneď sa dozvieme jeho hľadanosť, ročný trend, silu konkurencie a takisto jeho cenu v prípade jeho využitia v inzercii. Prípadne sa tu rovnako dozvieme vhodné súvetia obsahujúce toto slovo. Hoci využiť sa tu dá aj jednoduchší search nástroj, ponúkajúci trend zvoleného kľúčového slova a jeho porovnanie s termínmi inými, takisto spolu s ponukou viacslovných spojení.

Takže nemusíme iba odhadovať, čo na ľudí zaberie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol