zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

Všetko pre zviditeľnenie sa

Web je pre podnikateľské aktivity realizované na internete logicky úplnou samozrejmosťou. Bez neho sa nedá zaobísť, ak už sa niekto snaží realizovať na internete čokoľvek, čo má priniesť žiaduci, spravidla ekonomický efekt.

Web si je teda nevyhnuté obstarať hneď na začiatku. Dokedy ho niekto nemá, nepohne sa so žiadnym internetovým podnikaním z miesta, nedosiahne vôbec nič.

Lenže ani takýto web ešte nie je všetkým. Nech už je tento akýkoľvek, nech už je na ňom zverejnené čokoľvek, je to vždy iba jedna z nespočetných ponúk, čo sa na sieti vyskytujú a ktoré spolu súperia o priazeň internetovej verejnosti. A je neľahké, že je len malá pravdepodobnosť, že by si niečo podobné hľadajúci ľudia našli samovoľne, že by na to natrafili čírou náhodou.

Web sa proste musí ľuďom efektívne ponúkať, dá sa povedať, že sa im musí strkať pomaly až pod nos, aby si ho láskavo všimli. Pretože inak ho predbehnú konkurenčné ponuky a je skutočne otázne, či ho z nejakého dôvodu vôbec niekto objaví a zužitkuje tak, ako by si to ponúkajúci podnikateľ želal.

A tak musí web v snahe získať pozornosť robiť čokoľvek, čo vzbudí záujem a pozornosť, čo bude svedčiť o tom, že to tu naozaj žije. A niečím takým sa môže stať dajme tomu aj k webu pridružený blog.

Na blogu sa síce bezprostredne žiadne obchodné transakcie neprevádzkujú, ale tento určite svoju nespornú úlohu zohráva.

V prvom rade sa aj sem dajú vkladať rôzne ponuky, ktoré majú verejnosť osloviť, tento môže pomáhať webu s propagovaním toho, čo je na ňom ponúkané. Môže tiež rozvíjať  povedomie o tom ponúkanom, môže byť zdrojom dodatočných informácií o ponukách, čo takisto zohrá svoju úlohu.

Potom takýto blok poslúži napríklad aj na vkladanie spätných odkazov alebo kľúčových slov, a môže sa stať dajme tomu aj platformou, na ktorej sa k ponukám môžu vyjadriť aj sami klienti.

A ak takýto blog hýri aktivitou, zohráva svoju úlohu aj v SEO, pretože vyhľadávače sú priaznivo naklonené webom, na ktorých to žije. A to môže rozhodnúť o úspešnosti či neúspešnosti akejkoľvek internetovej prezentácie.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol