zeměkoule zhasnuto
vlna 1 vlna 2 vlna 3 vlna 4 vlna 5 vlna 6 zhasnuta blank čtverec zeměkoule mrak zadní levý mrak pravý mrak
seo
H1
description
keywords
google
title
copywriting
seznam
linkbuilding
satelit

Posvietime si na Vašu návštevnosť

V najhoršom pomôže optimalizácia

Keby som vás požiadal, aby ste mi vymenovali nejaký úspešný web, zrejme by ste mi dokázali bez dlhého rozmýšľania odpovedať. Ale keby som po vás chcel poznať názov nejakého webu neúspešného, zrejme by ste mi nedokázali odpovedať. Čo má logiku. Pretože úspešné sú tie weby, ktoré sú navštevované a využívané dostatočným počtom užívateľov internetu, ktorí ich tým pádom musia poznať, zatiaľ čo neúspešné sú weby s nízkou návštevnosťou, teda tie, o ktorých možno nikto nikdy nepočul a nevyužil ich, akokoľvek aj tieto na internete visia rovnako ako ich úspešnejšia konkurencia.
Neúspešné weby jednoducho majú predovšetkým tú smolu, že na ne nechodí dosť návštevníkov. Čím dochádza pochopiteľne k tomu, že tí, ktorí neúspešné weby vlastnia a prevádzkujú, nemávajú žiaduce príjmy a neraz krachujú. Krachujú… alebo optimalizujú pre internetové vyhľadávače a tým unikajú onomu povestnému hrobárovi z lopaty.
Bez optimalizácie pre internetové vyhľadávače sa teda množstvo webov a ich majiteľov nezaobíde. Ale prečo je tomu vlastne tak? Na čo je ona optimalizácia (v skratke SEO) dobrá?
Hlavným pozitívom a motiváciou na vykonávanie optimalizácie pre internetové vyhľadávače je skutočnosť, že táto dokáže zaistiť aj nikoho nepriťahujúcemu webu dostatok nových návštevníkov. A to viac sofistikovanými spôsobmi, medzi ktoré patrí ako copywriting, linkbuilding, lepšia voľba kľúčových slov a propagácia, tak aj všeličo ďalšie.
Jednoducho sa pri optimalizácii zdokonaľuje taký nedostatočne úspešný web, a to tak, ako si to od neho žiadajú internetové vyhľadávače. Pretože čím viac sa web vyhľadávačom „páči“, tým lepšie má vyhliadky, tým skôr sa prepracuje do čela ponúk, ktoré sú vyhľadávači predkladané verejnosti.
A ako úspešne optimalizovať? Skúsiť to môže každý aj sám, ale dokonalosť sa dá očakávať len od profesionálov. Ktorí najlepšie vedia, čo práve vyhľadávače žiadajú a ako sa ideálu priblížiť.

Späť na hlavnú stránku blogu

Kompletná SEO správa

V rámci mesačného rozpočtu sa postaráme o všetky kroky nutné pre dosiahnutie popredných miest vo vyhľadávačoch. Návrh kľúčových slov, SEO analýza a úpravu webu a pravidelný linkbuilding.

Nastavenie PPC kampaní

Kompletná správa PPC kampane to nie je len jednorázové nastavenie, ale pravidelná starostlivosť o Vašu kampaň, aby bola úspešná. Postaráme sa o Vaše fulltextové a obsahové kampane i sociálne siete.

Copywriting

Tvorba kvalitného obsahu je základom webu. Texty Vám napíšeme vždy s ohľadom na Vašu cieľovú skupinu. Texty pripravujeme nielen pre webové stránky, ale i pre ďalšie využitie.

Tvorba webov

Webové stránky a eshopy budujeme na systéme WordPress. Ovládanie je jednoduché, systém ponúka mnoho hotových pluginov a nie ste závislí na jednom dodávateľovi riešenia. Vhodnosť pre SEO je už len bonus.

SEOlight tvoria predovšetkým ľudia. Zoznámte sa s nami.

A čo o nás hovoria naši klienti?

Kontaktujte nás! kontakt mail kontakt telefon
SEOLIGHT

Kontakt

Email: michal.kuchar@seolight.sk
Telefón: +421 950554703
Skype: Netlink17

Sídlo a kancelária:

Suchdol 220
285 02 Suchdol
Okres: Kutná Hora

Fakturačné údaje:

IČ: 24239381
DIČ: CZ24239381
Suchdol 220
285 02 Suchdol